Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig lehet vezetni terhese?...

Meddig lehet vezetni terhese? Én most 26+5 vagyok. Néha érzem hogy bekeményedik a vezetéstől a hasam. Ti hogy vagytok vele? JA és van hogy a gyaloglástól is. Pedig annyira minimálisat megyek.

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a terhesség végéig vezettem, még a szülésem napján is. Igaz nekem kényelmes a kocsim, és automata, lehet ezért nem volt semmi panaszom vezetés közben. Bár a végén amikor már voltak joslók, az azért nem volt kellemes amikor vezetés közben jött a görcs, de én imádtam vezetni, kikapcsolt:)
2009. okt. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is vezettem az utolsó hétig.

34.hétig dolgozatam, majd amikor itthon voltam, nem ültem itthon mente ide-oda éa minde nap vittem- hoztam a fiamat suliból.

Szerncsére nem keményedtem, mg-t sem szedtem.

"Csak" cukros voltam és a szokásos itt fáj, ott fáj-on kívül nem volt semmi bajom.

2009. okt. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én a 35. hétben vagyok és semmi gondom a vezetéssel, bajban lennék ha nem lennék rá képes, mégis ki intézné a bevásárlást és cipekedést...

Bár nekem is automata az autóm és jó magas, nyögve szállok be a nagy hasamtól, de ha már egyszer bent vagyunk akkor megy minden simán. Hetente járok a fogszabályzom miatt fogdokihoz ami fél óra oda és fél óra vissza utazással jár. Ha már most elhagynám magam és csak otthon feküdnék akkor lennék gondban.

A haskeményedésed miatt meg kérdezd meg a dokidat, korai még a sok keményedés, főleg ilyen kevés dologtól. Nekem is bekeményedik a hasam amikor cipelem a 10 kilós kosaramat, na de ez van, magától a kosár sem jön haza a boltból :-)))

2009. okt. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én terhesen csináltam meg a jogsit:)

A forgalmin alig fértem be a kocsiba, és jót nevettünk, mikor a vizsgáztató aláíratta velem a papírt, h nem vagyok alkoholos állapotban:)

A szülés előtti napon még vezettem, akkor 3 napja hordtam túl a picit:)

2009. okt. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én végig vezettem. Egyetlen problémám csak a tolatással volt, mert tükörből utálok tolatni, mindig meg szoktam fordulni, és ez nagy hassal már nehéz volt. Ha nem esik jól és sokat keményedsz tőle, akkor kérj meg valakit hogy vigyen el. De a keményedés normális ha nem sűrű, magnéziumot szedjél rá.

Boldog babavárást!

2009. okt. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok. Még mindíg vezetek. Bár már hosszútávra nem megyek, mert nem jó így ülni.
2009. okt. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De jo,hogy nincs autóm,csak jogositványom.nincs ilyen gondom.én sétálok,és vásárolok.a sofőrjeim(aki minden nap más)hazahoznak.nagyért sétálok a suliba,viszem edzésre.apa viszi az autót dolgozni.


39km

2009. okt. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a szülés előtti napon is vezettem még, pont egy hetet hordtam túl a lányom. De ha neked nem esik jól, akkor, ha nem muszály, ne vezess. Nekem a gyaloglással sem volt semmi bajom, de azt azért nem mondom, hogy ne sétálj, mert azért fontos, hogy mozogj! Kitartást kívánok!
2009. okt. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

39+4 hetes vagyok, sokat csavargok a városban, ma délelőtt is sokat vezettem. A barátnőm nem tudott vezetni az utolsó hónapban, mert nem fért el a pocakja a kormánytól, igaz, hogy ő ikreket várt.

Én semmilyen hátrányt nem vettem észre, eszembe se jutott, hogy esetleg nem kellene vezetnem.

2009. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kivétel vagyok, de én így 36 hetesen már nem vezetek. Pár nappal ezelőtt akartam vezetni, akkor jöttem rá, hogy már akkora a hasam, hogy nem tudom magam elég közel húzni a kormányhoz és így meg éppen csak, hogy elértem a pedálokat. Bár az az igazság, hogy én elég alacsony vagyok, rövid a lábam és a hasam meg óriási.
2009. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!