Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen mennyit mozog a...

24 hetesen mennyit mozog a babátok? Minden nap egyforma vagy van amikor alig?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Igaz én 23hetes vagyok,de minden egyforma időben aktívabb általában.Ez napi 3-4alkalom amikor sokat mozog folyamatosan.Egyébként csak pár rugás,van hogy pár óráig semmi:-)Viszont a fiam olyan volt mint írod hogy nem egyformán éreztem,pl éjjel szinte soha:-)
2010. júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23 hetes vagyok és nagyon változóan mozog. Van hogy alig érzem, van amikor pedig majd egy órás babatáncban van szerencsém. :)
2010. júl. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én most 26 hetes terhes vagyok, de nekem is a 24 hétben borzasztóan rámhozta a frászt! Vagy 2 3 napig nem ugy éreztem mozogni, lustább volt és nem is volt olyan erős. Hiába pihentem csoki evés közben, nem mozgolódott! Felhivtam dokim azt mondta kórház, de mikor autóba ültünk végig mozgolódott!:) Azért bementem és kértem hogy nézzek meg minden rendben van e?!:)

Hát rámhozta a frászt az biztos:)!


Üdv mindenkinek 26 hetes km

2010. júl. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is nagyon változó a picúr mozgásigénye:-) 24 hetes vagyok, kb 2 hete intenzíven mozgolódik. Minden nap érzem többször is, hogy erősen rug egyet-kettőt. Ilyenkor kivülről is jól látható a hasamon:-D

Nekem az a trükköm, hogy ha hosszabb ideig nem mozog, akkor leülök a számítógép elé:-) Valahogy a gép előtt mindig felélénkül!

2010. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

24 hetes vagyok.Az elmúlt hétvégén,és előtte hétvégén is rám hozta a szívbajt a kislányom.Nem éreztem csak talán 2-3 enyhe valamit,már bebeszéltem magamnak,hogy nem is Ő volt.Azt mondtam,ha éjszaka sem történik semmi,hétfőn doki.Na,most a két nap alatt bőven bepótolta:-))))Úgy cigánykerekezik bent,hogy öröm nézni,és érezni...:-D

2010. júl. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, 24+5.hetes vagyok. Nekem nagyon sokat mozog a babám (az elsőhöz képest). De azért neki is vannak olyan napjai, amikor még többet, vagy kicsit kevesebbet.
2010. júl. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!