Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódnom kellene? Ma észre...

Aggódnom kellene? Ma észre vettem hogy mikor rúg egyet a baba, főleg ha erősebben, akkor bele nyilal az alhasamba. Ez mitől lehet? Nem kell sűrűn pisilnem, nincs folyásom, hogy ha esetleg felfáztam volna. Vitamint szedek, magnéziumot is, vasat is.

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 15:41
 1/7 A kérdező kommentje:
elfelejtettem,hogy 28 hetes vagyok!
2010. júl. 3. 15:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem nem kell aggódnod.Biztos ideget talál el a baba és azért nyilal bele.Nekem is szokott ilyen lenni.
2010. júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond. Eltalál egy ideget és ennyi. Nekem szülés előtt volt, hogy úgy éreztem, mint ha karmolászna vagy rajzolna a hasamban, az elég vicces volt :D
2010. júl. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy kisebb-nagyobb megszakításokkal,de folyamatosan érzek ilyen nyilaló fájdalmat amikor mocorog.Ez el fog múlni,változtatni fogja a helyzetét egy idő után?Mert ilyen még tényleg nem volt.
2010. júl. 3. 18:02
 5/7 A kérdező kommentje:
A hasamat is nehéznek érzem.
2010. júl. 3. 18:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond! Nekem szinte végig így volt. Lent volt a lába, és a méhszájamat rúgdosta. nem volt egy kellemes élmény.
2010. júl. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem már a 21.héttől mindig fejvégű fekvésben volt.Nem tudom.:-)
2010. júl. 4. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!