Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33+6 hetes vagyok. A dokim a...

33+6 hetes vagyok. A dokim a héten felírt vas tabit, napi 1-t, magne b6-ot napi 3-at és calciumot napi 1-et, mert kissebb a baba 2 héttel. Szedhetem a magnéziumot a betoltott 37. hétig?

Figyelt kérdés
38+0hetesen kell mennem a dokihoz,de nem mondta ,hogy hagyjam abba a magnéziumot a 36. héten,de itt mindenki azt írja ,hogy tovább nemszabad szedni.Nagy bajt csinálok azzal,ha magamtol majd azt az egy tabit abba hagyom?Azt mondta,azért kell ezeket a vitaminokat szednem,hogy felturbozzuk a baba súlyát.én eddig azt hittem a magnézium a gorcsok ellen van,azok meg nekem eddig nem voltak.Koszi ,ha tudtok segíteni.
2009. júl. 25. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nem tudom,én is olvasom,hogy abbakell hagyni,de az első gyermekemmel én se hagytam abba.Szerintem az a biztos,ha fölhivod a védőnőt,vagy a dokidat!Sok furcsaságot olvasok én is itt,válaszokat,ami régebben nem igy volt,inkább probálok utánanézni.A vasat viszont semmiképp ne hagyd el.Ja,calciumról meg én nem hallottam?!
2009. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És ugy gondolom,a magnesium,az nagyon jo görcsökre(lábikra stb.),de szerintem bejut a baby szervezetébe,amivel a súlyát turbozzuk.
2009. júl. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!