Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet várandósan medencében...

Lehet várandósan medencében fürödni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Na szóval olyan kérdésem lenne, hogy lehet-e vegyszerezett medencében fürödni. 15hetes kismama vagyok, a telkünkön van egy 20 köbméteres medence, amibe mindenféle vegyszer kell, hogy szép legyen a víz, és ne algásodjon. Teszünk bele algaölőt, klórt, ph csökkentőt, vagy ph növelőt, attól függ. Akaratlanul is az ember szájába kerül a víz, szerintetek ez mennyire káros, lehet egyáltalán ilyen medencében fürödni? A strandokon is ugyan ezeket a vegyszereket használják ugye? Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 28. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én fürödtem medencében terhesen. Most 3hónapos teljesen egészséges, gyönyörű kislányom van. Nem hinném, hogy káros lenne. Gratulálok a babához! :)
2010. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen beszélj az orvosoddal, ugyanis ha elkezd nyílni a méhszáj (ami nem csak a vége felé fordulhat elő), akkor nem szokták engedni a fürdést, a fertőzésveszély miatt.

A vegyszerekkel nem hiszem hogy gond lenne, de azért most pocakosan NE te tedd bele a vízbe ezeket, a tömény vegyszerek kigőzölgése azért nem biztos, hogy jót tesz.

2010. jún. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is fürödtem. 4 hónapos a kislányom és egészséges!
2010. jún. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én fürödtem medencébe, tóban, tengerben, 2 gyerekem van és nme lett tőle bajuk.
2010. jún. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem én szoktam a vegyszereket bekeverni, hanem a férjem. :) Most megnyugodtam, de hétfőn azért a dokimtól is megkérdem, de biztos nem lesz baj, hiszen nagyon sok kismamát látok strandon pancsizni. :) Boldog babavárást, jó babázást lányok!
2010. jún. 28. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!