Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha ne adj'Isten vmi gond van,...

Ha ne adj'Isten vmi gond van, hányadik hétig lehet közbeavatkozni?

Figyelt kérdés
7hetes vagyok és nyolc hetesen megyek először orvoshoz.Időpont hiánya miatt.Ha vmi probléma lenne,mi az az idő/hét amikor még közbe tudnak avatkozni?
2008. nov. 4. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
probléma esetén orvosi indokkal a terhesség bármely szakszában.nekem kétszer a 15.hétn kellett bavatkozni sajnos.
2008. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Elöttem felelőnek:MI VOLT A BAJ????
2008. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az első esetben méhen belüli elhalás,a második esetben pedig szivfejlödési rendellenesség valamint 21 es triszómia
2008. nov. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Abortuszt 12 hétig végeznek, ha indokolt később is.

De nem ilyeneken gondolkodj!!!

2008. nov. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Dehogy gondolkodok ilyeneken.!!!

Csak tudod,ilyenkor kattog az ember mindenen....

De nem lesz baj!!!!! :):):):):):)

Azért köszi a válaszokat!

2008. nov. 4. 15:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hollandiaban is es nagybritanniaban is a 12. het elott csak nagyon indokolt esetben vizsgalnak meg, egyebkent nem. Nekem volt pl egy 20 perces igen eros gorcsom (nem birtam folkelni, kivert a viz, stb) de azt mondtak, ha megegyszer elofordul, kivizsgalnak. Tehat az egyszeri elofordulas meg nem szamit nagy gondnak.


Bar a kerdesedre pontos valaszt, hogy hanyadik hetig, nem tudok, de meg a 12. heten tuti ezek szerint eleg, ha mesz. eleve akkorra fejlodik csak ki sokminden (kezdetlegesen). Utana neznek meg csak sok betegseget, ami ha esetleg elofordul, meg elvehetik a babat.

Azt is tudom, hogy orszagonkent valtozo, hogy melyik az utolso het amikor meg csinalnak abortuszt. De ha jol emlekszem, akkor huszon valahanyadik het az orszagok tobbsegeben.

2008. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én dokim 20-21.hetet mondott.
2008. nov. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

20. hetig abortusz

aztan ha meghal benn, akkor megszulesztik veled a csoppseget


de senkivel sem szabadna, hogy ilyen tortenjen, ne is gondolj ra

2008. nov. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!