Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdett el nőni a...

Mikor kezdett el nőni a hasatok úgy isten igazából?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Több fázis is volt, meg a két terhességnél különböző volt, de ha egy általános középutat kell megadnom akkor azt mondom nagyjából a 15-16. hét körül.
2011. szept. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első babánál kb.16 hetesen, most 11 hetes vagyok, de már sokan rá mernek kérdezni, hogy "látom jön a kistesó". Sokan azt tippelik 20-22 hetes vagyok.
2011. szept. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az első babámnál kb 20 hetesen, bár azt sem mondanám vészesnek, de akkor már nem tudtam begombolni a saját nadrágjaimat. Most a másodiknál kb 16 hetesen vettem észre magamon, de mások még nem látták (aki nem ismert az azt gondoltam, hogy "biztos nagyon jóllaktam";) ). Most már 24 hetes vagyok és kb két hete mondom azt, hogy ez már sztán POCI!
2011. szept. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat! Én 21 hetes vagyok és már szépen gömbölyödök,igaz túlsúllyal indultam neki a terhességnek! (160/79)Eddig 4 kg jött fel.

Csak azért kérdeztem, mert egykicsit izgulok, hogy nem nő a hasam,és valami gond van,vagy még ezután fog beindulni?

2011. szept. 28. 10:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Te teljesen olyan paraméterekkel indultál mint, én annyi különbséggel hogy én még szinte semmit nem híztam, mert az első 3 hónapban nagyon hányos voltam most meg nincs étvágyam. 21 hetes vagyok én is.A hasam körmérete utolsó mérésnél egy héttel ezelőtt 94 cm volt. A tiéd mennyi most? Az előző terhességemnél a 20. hétre már 98 cm volt.
2011. szept. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Pénteken voltam védőnőnél, 104 cm volt. Egyébként 91 cm-rel indultam.

2011. szept. 28. 10:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!