Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam meg a szüleimnek...

Hogy mondjam meg a szüleimnek hogy terhes vagyok? 16L

Figyelt kérdés
Azt sem tudták hogy van barátom.
2018. szept. 12. 16:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Mennyi idős terhes vagy?
2018. szept. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom. 2 hónapja nem jött meg. Ma csináltam 2 tesztet mindkettő pozitív.

Ha a szüleim el akarják vetetni de én nem akkor megtarthatom vagy nem?

2018. szept. 12. 16:50
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelezhetnek abortuszra, de te meg őket nem arra, hogy segítsenek felnevelni (anyagilag, érzelmileg)...

Szóval sakk matt.

2018. szept. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Ülj le és mond el nekik. Anya,apa terhes vagyok. Nem lehet ezen mit szépíteni. Aztán menj dokihoz hogy megállapitsa a terhességet. Ha 2 honapja nem jött meg kb 9hetes lehetsz kb. Aztán még a 12dik hétig eltudjátok döteni hogy akarod e a babát.


Ha a szüleid azt akarják hogy elvetesd de te mégis megtartod miből fogod felnevelni a kicsit? Az apuka mit mond? Ő nagykorú már? Mert ha nem akkor ugye kell egy gyám is a kicsinek.

2018. szept. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
19 éves a barátom és dolgozik.
2018. szept. 12. 16:57
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Mindenképpen ülj le velük erről beszélni,hiszen ha nem szeretnéd megtartani,akkor az ő beleegyezésük kell hogy abortuszra mehess,mivel még kiskorú vagy.Biztos nem lesz egy könnyű beszelgetés,de túl kell rajta lenni,hiszen csak 12hetes körig lehet elvetetni.

Továbbá ha te szeretnéd a kicsit és a szüleid nem,akkor mérlegelned kell hogy egyedül fel tudnád e tisztességesen nevelni a babát(vagyis az ő segítségük nélkül).

Az apuka tudja hogy terhes vagy?Ő mennyi idős?

2018. szept. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

12 hetes korig*javított a telefon.

És látom közben írtad hogy 19éves az apuka.

6#voltam

2018. szept. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%
Tervvel együtt. Mi még amikor vártuk a lányainkat, megbeszéltük a férjemmel, hogy ilyen helyzetben természetesen támogatnánk a gyermekeinket és nem próbálnánk gyilkosságra kényszeríteni őket. Viszont ha valóban így lesz majd, akkor mindenképp örülnénk neki, ha a lányaink tervvel állítanának elénk. Tehát nem annyi, hogy “anya, apa, terhes vagyok”, hanem legyen ott a mondat második felében, hogy szeretném a babát és összeköltözünk a barátommal/itt szeretnék maradni vele 1-2 évig, szeretném, ha segítenétek, v megoldjuk ketten...
2018. szept. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha a szexhez elég felnőttnek érezted magad, akkor ez is menni fog önállóan
2018. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Ültesd le őket.Mindkettő üljön.Aztán mond így ahogy írtad.Anya,apa terhes vagyok.Ennyi.
2018. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!