Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

amikor együtt voltam a barátommal védekeztünk de aztan késett a havim ezért vettem egy tesztett és pozítiv lett.

16/l


2015. aug. 7. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ne egyszerre jelentsd be az egész családnak, ha az úgy nehezedre esik. Ha mondjuk anyukáddal jobban megértitek egymást, akkor neki mond el amikor kettesben vagytok. Viszont minél hamarabb tedd ezt meg, mert a végén még ténylegesen anya leszel, ami 16 évesen nem lenne jó dolog...
2015. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

3 választási lehetőséged van:


1. elveteted - szülői beleegyezés kell, és sürgős

2. megtartod - szülői beleegyezés kellene, mert ők fogják eltartani

3. megszülöd és örökbe adod - nem ártana, ha tudnának róla, hisz terhes leszel és szülni fogsz.


Ha tudod, melyik változatot akarod, akkor mondd el nekik egyenesen és nyíltan, hogy kéred ebben és ebben a segítségüket. Ezt nem tudod úgy tálalni, hogy ne boruljanak ki, esélytelen. Szóval rántsd le a ragtapaszt minél előbb, mert az első verzió csak ideig-óráig opció, aztán már nem lesz lehetőséged elvetetni. Menj és mondd el!

2015. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én odaadtam anyunak a papírt amit az orvos adott. Énis 16 éves voltam.
2015. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rántsd le a ragtapaszt, ennél jobban meg se tudnám fogalmazni. Ess tul rajta, mindegy hogy mondod el, ki fognak akadni.
2015. aug. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14. hetes terhes vagyok én is. örültek is meg nem is. 16/L még 15 voltam és suliba jártam amikor terhes lettem. most majd magán tanulóként folytatom.
2015. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kinyitod a szádat és elmondod. Ha a lábadat szét nyitni akkor a szádat is
2016. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
tudtad*
2016. febr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!