Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismami, aki egyedül...

Van olyan kismami, aki egyedül várja a babát? Ha igen, hogy viselitek?

Figyelt kérdés

Én 23 hetes babás vagyok és bár nem vagyok teljesen egyedül, mert a szüleim teljes támogatását élvezem, néha jobban néha rosszabbul viselem, hogy baba lesz, párom meg nincs.

Ez nem panasz, még mielőtt egyesek letámadnának. Csak kíváncs lennék, hogy más hogy éli meg a várandósságot egyedülállóként.


2010. jún. 19. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
de hol az apuka?elvileg ketten csináltátok nem?
2010. jún. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz lehet! De sokan vannak így sajnos, hogy nem számíthatnak apukára, és jól alakul utána az életük, megtalálják a szerelmet is! Több ilyen fiatal anyukát ismerek. Nem lehet könnyű, mert ilyenkor még inkább szükség lenne egy társra, de szerencse, hogy a szüleid melletted vannak. meglátod a baba mindenért kárpótolni fog, és biztosan így kellett történnie a dolgoknak! Az első válaszoló pedig inkább ne írjon semmit, ha csak ilyen okosakat tud...
2010. jún. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem a szülők, sem párom nem áll mellettem. Pontosabb a volt párom, mert amikor megtudta, hogy terhes vagyok, elhagyott 3 év után...hm...ez van. Én egy idegroncs lettem, csak nézek ki a fejemből. Irigyellek, hogy a szüleid azért melletted állnak. 23/L
2010. jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyan már megszültem,de végig egyedül voltam/vagyunk.

Nekem 20-30.hét között volt a legrosszabb!Utána már pakolásztam,mostam,vasalgattam,készülődtem.Ami nálam bejött:viszonylag sokat sétálgattam,ismerősökkel találkozgattam(olyanokkal,akik nem sajnálkoznak,szidkozódnak).

Engem a kórház viselt meg nagyon.Hozzánk nem jött be az apuka.

De,van egy szuper 15 hónapos kiscsajom!Tiszta "apukája" a pofija!Ez a büntetésem!

2010. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok!

28 hetes vagyok és én is egyedül a 12. héttől. Apuka akkor döntött úgy, hogy eldobja a 4 éves kapcsolatát. Nekem az elmúlt két jét valahogy nagyon nehéz, tiszta labilis vagyok. Amúgy is bőgős lettem mióta terhes vagyok, de most valahogy nem tudom felfogni, hogy ez velem történik. Én egyedül élek egy albérletben, de azért a közelemben vannak barátok, rokonok, csak az nem, akire éppen szükségem lenne. :-( Szívesen leveleznék privátban hasonlóan járt kismamikkal. Akinek van kedve írjon. És kitartást mindenkinek. 28L

2010. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2010. jún. 23. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!