Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mi legyen, elmenje...

Szerintetek mi legyen, elmenjek vagy ne?

Figyelt kérdés

19 hetes vagyok, baba lombikkal fogant! Eleinte ki voltam irva rizikos terhesnek a 12.hétig!

Jelenleg már dolgozom, és csak 4 órát! Ma tudtam meg hogy "talán" aug.7.-én leltárunk lesz! Kérdeztem a főnöknőt, hogy nekem is be -e kell mennem? Azt mondta még nem tudja! De nekem a lábaim már most nagyon fájnak, a 3.óra felé már iszonyatosan fáj a talpam! Nem tudom hogy ha mennék is, hogy bírnám ezt ki? Majd megemlítem a dokinak is,hogy ő mit szol ehhez?! Ti elmennétek a helyemben leltározni, (ez egy szombat egésznap + a vasárnap d.u. 3-ig megszokott lenni)! Nemtudom mi legyen, vagy mit tegyek? Sztetek? Köszi a választ!


2010. jún. 18. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed nem bírnád, ne menj!

Ez a munka nem határozhatja meg az életed, de egy gyerek örökre! Ő a fontosabb!

2010. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Édesem, egyelek meg, terhes vagy, azt csinálsz , amit akarsz- mármint jóértelemben véve. Egyszerűen mondd meg a főnöknek, hogy fájnak a lábaid, neked már fárasztó a leltározás, max. 4 órát be mersz vállalni , de ha kevés inkább be se mégy. Szerintem lombikos babával meg a augusztusban ez lenne az ideális.
2010. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne menj szerintem se, úgysem bírnád, addigra hízol is majd, meg kerekedsz, meleg lesz...

Én 29 hetes koromig dolgoztam, pedig nem volt nehéz munkám, de már nem érdekelt, hogy mi van bennt a melóhelyen, és egy leltár nem sétagalopp, hajolgatni meg már huszonhetesen nem túl jó, leszakad a hátad majd, meg emelgetni, meg különben is...


Ha te úgy érzed, nem is kell bemenned, kismamákat védi a törvény, nem kötelezhet a munkáltató plusz munkára, SŐT, ha a kismama számára nehéz az épp aktuális beosztása, kötelessége könnyebb munkát adni neki!!!


Persze, gondolom majd vissza szeretnél ide menni ha a baba már engedi, tehát értem, hogy nem akarsz konfliktust a főnököddel, próbáld finoman megmondani neki, hogy ez neked már sok lesz akkor, biztos megérti. Egy vetélés ebben a terhességi korban nagyon gáz...ne kockáztass...


Jó egészséget!

szió, 32 hetes km.

2010. jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed hogy bírod akkor menj, de tisztázd le a főnököddel, hogy addig maradsz csak amíg úgy érzed hogy megy. Már inkább a gyermeked a jövőd mint a munkahelyed.

És ha valami baja lenne a babódnak a munka során azt sosem bocsájtanád meg magadnak.

2010. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!