Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ilyen gonoszak mostanába...

Miért ilyen gonoszak mostanában itt a válaszolok, anyukák, kismamák?

Figyelt kérdés
Nagyon sok régi, sok évvel ezelotti kérdést-valaszokat is szoktam olvasgatni, és azt veszem észre,hogy akkor még a válaszok többsége segítőkész, kedves hangvételű, támogató volt. A mostani kérdésekre legtöbbször arrogáns, lekezelő, b.nko és még sorolhatnám milyen válaszok érkeznek. Mitől,miért változott ekkorát itt minden?
2018. máj. 23. 16:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
22%

"Mert sokaknak elege van az ostoba, tudatlan , sötét nőkből akik itt írogatnak."


Nagyon egyet értek.

Most komolyan a "zsibbad a combom" vagy a "mostanában sokat iszok, szomjasabb vagyok mint szoktam, lehetek e terhes?" válaszokra hogy lehet normálisan, kedvesen és megértően válaszolni?

Lehetne sorolni napokig is. "terhesen rágózhatok e?" vagy épp "1 hete ment el bennem a pasim, gyakran kell pisilnem, terhes vagyok e?", "ment ma a hasam, ez lehet e baba"? típusú észlényeknek hogy lehet normális választ adni? Hát az embernek ilyen sületlenségekre kedve sincs válaszolni, nemhogy arra figyeljek hogy ne legyek számára bunkó....

2018. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
93%

21, sztem nem az ilyen kérdésekről van szó, amitől az embernek a lakk is lerepül a hajáról, hanem a tényleg komoly, érdeklődő kérdésekről. Első gyerekesként biztosan én is kérdeztem baromságokat, ami egy háromgyerekesnek már evidencia, de nekem nem az volt. Arra akkor miért nem lehet normálisan válaszolni?


Nemrég olvastam egy tanácskérésre vonatkozó kérdést hűtőfürdővel kapcsolatban, ahol leüvöltötték kb a kérdezőt, hogy minek akarja kínozni a gyereket, holott csak érdeklődött, mert egyik oldalon javasolták, másikon meg nem...

2018. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem kire hogy hatnak az itteni események. Én 2015 eleje óta aktívan vagyok itt. Eleinte én nem tapasztaltam, hogy ennyire gáz lenne a helyzet, mint mostanában. De nagyon sok a kamukérdés, meg buta kérdés. Sokszor a kérdés is bunkó stílusú. Én nem válaszolok ha nem tudok hasznos választ adni de eljött az a pont, hogy nagyon elegem van. Nem szoktam kérdést kiírni, mert gyorsabb választ kapok, ha régieket keresek, amiről meg nincs infó, regén kiírtam de nem kaptam rá választ. Sok választ adok itt kérdésekre, de amikor nullára is pontoznak azért, mert jó evő a gyerekem (kérdés: mi a kedvenc étele, szóval nem úgy fogalmazta meg a kérdező a kérdését, hogy csak rossz evő gyerekektől kérdezi...) úgy elgondolkozok rajta, mit keresek még itt. Sokáig nem értettem a bunkó válaszolókat itt, de szerintem nagyon sokunknak elege van már az oldalról, én mondjuk törölni fogom magam de biztos vagyok benne, hogy van aki hasonló okokból csak a feszültségét vezeti itt le.

Mindegy, engem már nem érdekel.

2018. máj. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
44%
mondjuk arra azért kíváncsi lennék, hogy itt épp mit lehetett lefelé pontozni... ez a másik baromság, de komolyan, hogy ez minek kellett...
2018. máj. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
93%

Én továbbra is azt kérdezem minek kell odaìrni bàrmit is, amelyik kèrdès baromsàg. Megint azon lovagol mindenki, hogy de mit lehet szèpen vàlaszolni erre meg arra a barom, paraszt kèrdèsre? HÀT SEMMIT!! Ùgy csinàltok, mintha kötelező lenne hozzàszòlàst ìrni. Ès jobban èrzitek magatokat, ha a hülye kèrdèsre v kèrdezőnek beszòltok valami csùnyàt? Mièrt olyan jò ez? Ebből is làtszik, hogy nagyon "elfoglalt" emberek az ilyenek...

Mert okè, ha időt szàmsz arra, hogy valami èrtelmeset irj segìtsègkèppen, de ha valaki vitàzni, pofàzni is ràèr akkor arra màr felesleges minden szò. Na itt van most èn is elpazaroltam 5 percet az èletemből, erre a nagyon èrtelmes oldalra... De nagyon megörültem, amikor meglàttam ezt a kèrdèst, mert engem is bosszant, mivel nekem is szoktak kèrdèseim lenni, ès èn is szeretem megosztani a tapasztalataimat ès ilyenkor is csak a rosszindulat meg lepontozàs megy, NEM CSAK A HÜLYE KÈRDÈS/HOZZÀSZÒLÀSHOZ!!

2018. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
6%
Amikor valaki fel tesz egy olyan kérdést h terhesen szabad e almát enni azt persze hogy leoltják.Vagy pl napok ota vérezgetnek terhesen és itt kérdezik meg hogy normális e ahelyett hogy mennének az ügyeletre.
2018. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egy kérdés olyan ostoba meg irritáló azt végig sem kell olvasni, nem hogy válaszolni rá, és probléma megoldva.

Amúgy is sok a kamu kérdés, amit azért írnak ki hogy össze lehessen ugratni a jó népet. Főleg abortusz kategóriában pl, de a szándékos marhaságok kérdezgetése is pont ugyan ez. Amíg ki lehet váltani az indulatokat addig csak jó.

Nem kell mindenen felhúzni magát az itt olvasgatóknak és kész. Vagy ha mindenen felhúzza magát akkor zárja be az oldalt, fölösleges az önhergelés.

2018. máj. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
89%
Én csak azt nem értem, ha egy "nektek milyen babakocsi vált be" kérdésnél leirom amit szeretnék, és nulla. Nem értem.
2018. máj. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!