Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ilyen gonoszak mostanába...

Miért ilyen gonoszak mostanában itt a válaszolok, anyukák, kismamák?

Figyelt kérdés
Nagyon sok régi, sok évvel ezelotti kérdést-valaszokat is szoktam olvasgatni, és azt veszem észre,hogy akkor még a válaszok többsége segítőkész, kedves hangvételű, támogató volt. A mostani kérdésekre legtöbbször arrogáns, lekezelő, b.nko és még sorolhatnám milyen válaszok érkeznek. Mitől,miért változott ekkorát itt minden?
2018. máj. 23. 16:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
47%
Mert sokaknak elege van az ostoba, tudatlan , sötét nőkből akik itt írogatnak.
2018. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudom de az fix, hogy aki itt teherbe eséssel kapcsolatban kérdezni mer úgy, hogy nem akar gyereket vagy csak elkfélték a szexet egy kicsit és baj van, azt úgy keresztre feszítik ahogy illik.

Pedig ezek nagy fideszes keresztyén emberek, az istenággya meg őket.

Ja, és az a nő aki nem zacskóban szexel az természetesen egy büdös ribnc, akkor is ha már 2 gyereke van és 38 éves. És persze tök hülye is aki nem ért a szexhez.

Mondjuk aki ilyesmiket ír, azt úgy képzelem el, hogy ül a magányos, senkinek sem kellő nő/férfi a garzonban és gyűlöli a világot, főleg azokat akik szexelnek.

2018. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%

Miért? Kint az utcán nem ugyanezt tapasztalod?


Ebben az országban mindenki frusztrált, és mindenki mindenben bazi okosnak hiszi magát.

Valaki itt vezeti le a feszkót, valaki a volán mögött, valaki a postán sorban állva szegény ügyintézővel, vagy a nővérrel a kórházban stb.

Én legalábbis ezt tapasztalom, ezekután nem csoda ha itt sem mások az emberek.


Nem rég rosszul válaszoltam egy gyed-del foglalkozó érdekes kérdésre. Azt hittem tudom rá a választ, majd rögtön jött egy baromi kioktató válasz felém, hogy milyen hülye vagyok, mert az nem úgy van,ahogy én gondolom.

Ezekután én elnézést kértem, hogy rosszul voltam informálva és még is köszöntem, hogy felvilágosítottak, mert azt még én sem tudtam.


Ehhezképest még hárman estek nekem hogy hülye vagyok. És full nullára pontoztak. Miért? Mert tévedtem, amit még be is ismertem.


Itt a pontozás lényegét sokan összekeverik a a facebookos lájkkal.

2018. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%

82%

Ez nagyon igaz. Ilyenkor működik a csorda szellem is.

Ma nem dolgoztam, 10 percre ugrottam le a boltba és ez idő alatt is belém kötöttek. De napi szinten tapasztalom bkk-n, vonaton, utcán, hogy ha látják kicsit kedvesebb udvariasabb vagy, akkor bátran tuskóznak.

2018. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
25%
Mert a kerdesek 90%-a kamu
2018. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
58%

Attól még a maradék 10%-kal nem kéne paraszt módon beszélni. Sokszor családanyákkal, felnőtt nőkkel beszélnek úgy, mintha valami 15 éves kis rbncok lennének egy vidéki putriból. Nem kell általánosítani.

Amúgy meg biztos vagyok benne, hogy erre a részre rengeteg lepusztult, magányos pasi jár, aki itt éli ki a bszatlanságát a nőkön.

2018. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg pont ugyanúgy kell beszélni a putri 15 éves lakójával, mint egy családanyával. Tisztelettel, ami kijár minden emberi lénynek.
2018. máj. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%
Egyre tobben jutnak internethez, korabban a magasabban iskolazott penzesebb reteg jutott csak hozza, aztan most mar sok helyen van ingyen wifi, joval kevesebbe kerul egy smartphone, szinte mibdenkinek az van, boldog-boldogtalan netezik mar.
2018. máj. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
A masik, hogy tajekozodasra nagyon sokan a tematikus facebookos csoportokat hasznaljak, mert ott nagyobb valoszinuseggel jutnak hiteles valaszhoz. A hasznossagi szazalekos rendszere a gyakorinak pedig a joszandeku, hozzaerto valaszolok egy reszet elriasztja, mert a valaszt igyis ugyis lepontozzak.
2018. máj. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%
Régebben kevésbé beszéltek paraszt módon a neten, mert először újdonság volt, aztán pár évig ment a normálisabb stílus, manapság meg mindenki itt vezeti le a feszkot, mondjuk szerintem ezt így kell elfogadni, aki nem bírja ne kérdezzen, ne fórumozzon. Ja és van a gyk-nál sokkal rosszabb, pl. nlc egy förtelem, undorító nők irkálnak oda.
2018. máj. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!