Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szult valaki mostanaban a...

Szult valaki mostanaban a Flor ferencben?

Figyelt kérdés

Melyik orvost ajanljatok?

Szulesznot is tudtok ajanlani? Esetleg kulsos szulesznot lehet vinni?

Bababarat korhazkent megtanitottak mindenre? ( még nagyon odebb van a dolog csak tajekozoni szeretnek)

Koszonom



#Florferenc
2018. márc. 31. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Én még nem szültem, de én is itt tervezek, úgyhogy azért írok, hogy kapjak aztán értesítést, mert engem is minden érdekel!


Még terhesgondozáson sem voltam itt, de időpontom már van. Jó pár héttel ezelőtt konkrét orvos nevét mondtam időpontfoglaláskor, hogy hozzá szeretnék menni. (Netes vélemények alapján választottam első körben.) De mondták, hogy náluk nem lehet orvost választani, elvileg még magához a szüléshez sem, csak ha az ember a magánrendelésére jár. Ez eléggé meglepett, de mondom, ezt csak telefonban mondta a hölgy, érdekelnének engem is a tapasztalatok, ez tényleg így van?


Ja, kedves kérdező: hányadik hétben vagy? :)

2018. máj. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oh mar azt hittem senki nem jar erre:)

10 hetes vagyok.

És te?

2018. máj. 6. 12:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!