Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ilyen gonoszak mostanába...

Miért ilyen gonoszak mostanában itt a válaszolok, anyukák, kismamák?

Figyelt kérdés
Nagyon sok régi, sok évvel ezelotti kérdést-valaszokat is szoktam olvasgatni, és azt veszem észre,hogy akkor még a válaszok többsége segítőkész, kedves hangvételű, támogató volt. A mostani kérdésekre legtöbbször arrogáns, lekezelő, b.nko és még sorolhatnám milyen válaszok érkeznek. Mitől,miért változott ekkorát itt minden?
2018. máj. 23. 16:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
79%

Számomra is meglepő. 2009-ben szültem a kisfiamat. A terhességem alatt elég sokat beszélgettem, kérdeztem, segítettem itt.

3 anyukával olyan jóban lettünk, hogy csapatot alkotva beszélgettünk, írtuk a napi eseményeket. 2 mai napig ismerősöm a facen.

Most visszatértem ide, mert lehet újra esedékes a babavárás téma.

HIHETETLEN sok rosszindulatú, flegma és paraszt válaszoló van itt.

Személy szerint sosem írnék egy kérdéshez választ, ha nem tudnék vele segíteni, még ha sokszor bicskanyitogató is egy-egy kérdés. Szerintem nekik sem kellene állást foglalni, ha a mondanivalójuk semmit sem ér!!!

2018. máj. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
91%
Azert azt se felejtsuk el, hogy sokan elozo terhessegtol, vagy elso terhessegtol fuggetlen olyan baromi nagy badarsagokat, blodsegeket kepesek kerdeskent megfogalmazni, ami egyszeruen a jozan paraszti esz szerint is...... Hulyeseg. Es anikor szembe jon ugyanaz a kerdes hatvankettedszerre is CSAK AZNAP!!! Nem tajekozodas jeleggel, hanem csak azert, gogy kiirjanak magukrol valamit.... Elvesznek a tenyleg ertelmes es segitsegre vagyo/ szorulo emberek kerdesei. Az unternet vilagaban illene tajekozodni, hiszen a csapbol is az informacio aradat folyik. De konyebb a masik embert mindenfele portalon szavakkal bantalmazni, mint arra hasznalni az internetet amire valo. Informacio gyujtesre, cserere.
2018. máj. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
75%
Ezt a kérdést én is felteszem sokszor magamban. Próbálok tanàcsot adni, vagy csak leìrni a tapasztalataimat egy-egy kèrdèshez ès mindig lepontoznak. Ès itt van, alig 43% szàzalèkom van... Pedig sose ìrok senkinek bunkò mòdon, sőt lepontozni se szoktam senkit, ha tetszik amit ìrnak adok like-ot, ha hülyesègnek tartom valaki hozzàszòlàsàt tovàbb görgetek. Most is ìrjàk itt pàran, hogy azèrt beszèlnek sokan csùnyàn mert sok a hülye kèrdès. De akkor minek kell ràkattintani ès beìrogatni? Nem lehet figyelmen kìvül hagyni, ès keresni egy èrtelmesebb kèrdèst ahova valòban jòindulatùan, segìtőkèszen ìrnak hozzàszòlàst?!
2018. máj. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
75%
Amikor egy nap 50x felteszik azt a kérdést, hogy a párom kicsit bedugta, majd kihúzta, terhes lehetek-e, vagy felnőtt nők arra kíváncsiak, hogy reggel f*stak egy nagyot, ez vajon babát jelent-e, azért ez egy idő után kiborító. Soha nem fogom megérteni, hogy ilyenkor miért a gyakorira jönnek megerősítésért ahelyett, hogy inkább vennének egy nyavalyás tesztet a drogériában. Az érdekesebb, fontosabb kérdések meg elvesznek a sok hülyeség miatt. Ennek ellenére mindig normális hangnemben válaszolok, de nem mindenki tudja visszafogni magát.
2018. máj. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
70%

Ez nekem is feltűnt!

2012- ben fedeztem fel az oldalt, akkor vártam a nagy fiam, sokat olvasgattam a témában, szerettem az oldalt, normális, segítőkész válaszok érkeztek.

Most viszont ritkán jövök fel az oldalra, mert mindig felhúzom magam a sok rosszindulatú válaszon.

Oké vannak bugyuta kérdések, de arra sem írnék soha bunkó választ, inkább semmilyet!

Meg régen pl mikor az volt a kérdés, vállalható-e albérletbe gyerek, a válaszok nagy része az volt, hogy persze, miért is ne. Mostanában erre a kérdésre, az a válasz, hogy micsoda felelőtlenség, soha...

Tehát pár éve teljesen más hozzáállású emberek jàrtak ide, nem azzal a céllal, hogy alázzák, bántsák a másikat szabadidejükben!

Sajnálom, hogy ilyen lett az oldal.

Remélem, lesz még a régi!

2018. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
50%
Más kategóriában is gonoszok. Skan ide járnak tombolni meg bunkózni sajnos.
2018. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
71%

Én inkább azon lepődök meg, hogy manapság mennyi az életképtelen, magatehetetlen ostoba nő aki gyereket nevel. Komolyan, a gyerekük popóját is kb. netes segítséggel tudják csak kitörölni :(

Olyan kérdések hada van itt, hogy

- 7 évesemmel nyaralni megyek, mit vigyek neki? (volt olyan válaszoló aki annyira unatkozott (?), hogy leírta hogy póló, nadrág, törcsi, stb........

- milyen ételeket hozassak a kórházba anyummal? (erre akármit dobáltak vaktában a válaszolók, mindenre ráköpte hogy "azt nem szeretem"... komolyan, SENKINEK nem jutott előttem eszébe azt válaszolni hogy AMIT SZERETSZ!

- szerintetek a lányomnak jó lesz ha maci anyagból lesz oviszsákja? (ezt valóban idegen netezők kell hogy eldöntsék mert ők jobban ismerik a kérdező gyerekét)


És ez nem a legalja! Régen az anyák sokkal életrevalóbbak, értelmesebbek voltak. Valódi kérdések voltak itt, nem ilyen elképesztő ostoba nők döntésképtelenségei. Arról nem is beszélve, hogy hányan nem tudnak b*ss.s elszámolni KETTŐIG. Nem tudnak megszámolni 2 csíkot egy teszten..


És ezek gyereket nevelnek. Ez sokkal borzalmasabb mint ha bunkó válaszok jönnek az ilyen ostobenkó "kérdésekre". Azért ilyen sötétek a mai gyerekek mert az anyjuk ilyen sötét.

2018. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
31%
Nos... a #17-es Válaszolónak is igaza van
2018. máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
50%

A másik amitől felmegy az agyvizem az a hülye lepontozósdi. Hogy a sok dedósagyúnak nincs jobb dolga. Írok egy teljesen semleges választ amivel nem lehet senkit megbántani, nem bunkó vagy sértő, és a sok idióta lepontoz. Pl 2-vel fentebb, meg úgy bárhol.

Bár lehet most az volt a baj, hogy rávilágítottam hogy az elmebajosok idejárnak tombolni :) Én kérek elnézést...:)

2018. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
47%

A kérdéseket is megnézted, ahová bunkó, paraszt stb.kommenteket írnak??

Szerintem nem véletlen. Ugyanis normális kérdésre normális válasz születik!

De az ilyen "két hete dugtam, most kéne megjönnie, nem védekeztünk, de a pasim csak kicsit ment el bennem, lehetek terhes, félek" szintű kérdésre őszintén mit lehet válaszolni??

Vagy a hisztikirálynők, illetve rongyrázók kérdései is hasonló reakciót váltanak ki!

2018. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!