Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor hányingeretek van...

Amikor hányingeretek van akkor hánytok is, vagy csak "keveredik" a gyomrotok? Hányadik héttöl kezdödött?

Figyelt kérdés

6 hetes terhes vagyok,eddig még nem hánytam csak néha érzem hogy kavarog a gyomrom.Ti hánytok is ilyenkor?Azért "várom" a hányást mert nehezen jött össze a Baba és "kiszeretném élvezni".

És hányadik héttől kezdödött a hányingeretek?Minden nap volt?

Köszönöm szépen a válaszokat!


2010. jún. 14. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
erre kiváncsi vagyok.
2010. jún. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ne akard. Én 2 terhességemnél egyáltalán nem hánytam, émelyegni is csak ritkán. A harmadik első 5 hónapját végighánytam, volt,hogy olyan gyengének éreztem magam, hogy négykézláb közlekedtem a lakásban. Csak ettem és hánytam. Tehát enneksemmi köze az élvezethez, a baba ugyanúgy egészséges, ha nem hánysz egyáltalán akkor is.
2010. jún. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,és sajnálom hogy olyan rosszul voltál.És gratulálok a Babáidhoz:)
2010. jún. 14. 10:15
 4/10 anonim ***** válasza:

Korulbelul a 6. héttol kezdtem el hányni. Minden reggel hányok és van olyan nap, hogy napi tobb alkalommal is. En is alig vártam, hogy rosszul legyek, mert el sem hittem, hogy terhes vagyok. De már azt várom, hogy elmuljon a dolog. Gratulálok.


10 hetes kismama

2010. jún. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és én is gratulálok!Szerdán leszek 7 hetes terhes és holnap megyek dokihoz,mit fog látni?Köszi
2010. jún. 14. 10:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia, én 7 hetesen voltam először dokinál és látott már szívműködést is. Én a 6. héten kezdtem hányni és minden áldott nap hánytam, feküdtem, hullának éreztem magam. Volt, h napi 4x is hánytam és folyton émelyegtem. A 14. héten múlt el, alig hittem el. a kislányommal 16 hétpg hánytam, de nem ilyen intenzíven.
2010. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és Neked is gratulálok:)
2010. jún. 14. 11:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a 6. héttől a 9. hétig mindennap nagyon erős hányingerrel szenvedtem, de sosem hánytam. Még főzni is nehezen bírtam, mert minden szaktól kavargott a gyomrom, de még a boltban a felvágottaktól stb.-től is. Aztán megszűnt 1-2 napra, majd előjött megint. Végleg a 12-13. hét táján múlt el. Bár még azért ritkán rámtör, de nem olyan vészes már.
2010. jún. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a 7-16hétig hánytam, igaz csak napi egyszer, de nem törvényszerűen reggel. Most még néha van egy ki émelygésem. Nekem sem volt semmi panaszom az első két terhességem alatt, két lányom van, remélem most fiúcska lesz és ez a rosszullét is annak köszönhető. :) De nem áltatom magam, mert minden terhesség más és más.

Szép babavárást kívánok neked!

2010. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válszokat!
2010. jún. 15. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!