Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11-12 hetes Kismamik, múlik...

11-12 hetes Kismamik, múlik már a hányingeretek?

Figyelt kérdés

Én 11+6 hetes vagyok,már 7.hete van hányinger,émelygés,kajaundor...stb...igaz,hogy mostanában ritkábban,de ha van,akkor sokkal erősebb,mint eddig...

Tegnap óta újra nagyon rossz,fáj a gyomrom,ma reggel pedig amint felkeltem öklendeztem is-eddig ilyen nem volt.

Hogy van ez,nemhogy múlna,hanem inkább egyre rosszabb lesz?

Pedig annyira bíztam benne,hogy 12 hét körül elmúlik,erre egyre rosszabbul vagyok...:(

Biztatnátok egy kicsit?


2011. márc. 12. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

szia

én az első terhességem alatt a 14 hétig voltam folyamatosan rosszul, keveset hánytam. A második alatt a 16 hétig hánytam sokat, és émelyegtem, na és napi 14 órát aludtam.

Kitartás!

2011. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia,én most vagyok a 16+2 hétnél és még a mai napig hányok,hányingerem van.Úgy érzem soha nem lesz jobb.Azt mondják mostanra már el kellett volna múlnia,de várom már a napot mikor úgy kelek fel hogy nincs émelygés.Kitartás neked is!!!
2011. márc. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!