Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Viszony...

6 hetes terhes vagyok. Viszonylag kevés panaszom van, azonban a munkám olyan jellegű, hogy minden nap úton vagyok 5-6 órát vezetek, várakozom, és este későig adminisztrálok. Ti meddig dolgoznátok ebben a munkakörben?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire fáradsz ki. Szerintem ez egyénfüggő! És gratula a pocaklakóhoz!
2010. jún. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Agyilag teljesen, fizikailag kevésbé.
2010. jún. 14. 07:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzel akármeddig, kivéve ha a hasad már akadályoz a vezetésben.
2010. jún. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg fogod érezni, hogy mikor kell abbahagyni a munkát.Amíg bírod, és nincs panaszod, nyugodtan.Én is dolgoztam a 25. hétig, most hagytam abba.Igaz, hogy ez gyakorlatilag csak rész munkaidő volt, nem szakadtam bele.A terhesség nem betegség, és addig amíg jól érzed így magad, nyugodtan dolgozz.Észre fogod venni, ha már nem bírod.Viszont arra figyelj, hogy eleget pihenj.És vezess óvatosan, mert sok az idióta az utakon.
2010. jún. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a vezetést már elhagytam, de még mindig dolgozom. 37 hetes kismama
2010. jún. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én hasonlo munkakörben meloztam mint te. én ugy 6,5hónapig birtam a vezetést, onnan volt kényelmetlen a volán mögött ülni, nyomtam a hasam. 7hónaposan hagytam abba a melot olyan szinten h otthon meloztam, besegitettem az utodomnak.


de érzed majd ugyis h mikor lesz kellemetlen a kocsiban ülni. ja sokáig ugy vezettem h egy kispárna volt a derekam mögött, ugy jobb volt kicsit.

2010. jún. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!