Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehúztak 4D ultrahangon a...

Lehúztak 4D ultrahangon a Pólus Centerben úgy érzem, hol tehetek panaszt?

Figyelt kérdés
Ma reggel voltam baba mozizni 17 hetes vagyok, de sajnos elsőre nem jött össze,mert a hátát mutatta a kis drágám és a fenekét.Kiküldtek kávét inni és enni,visszamentünk és még annyira sem mutatta magát,mint elsőre.Azt mondta a hölgy, hogy kérjek másik időpontot,mert ez ma nem fog összejönni.Kimásolta a 2D!!! felvételt,ami 10 perc sem volt és elkérte a 10.200 Ft-ot.Ez így jogos? A gyerekből annyit látni,amennyit az orvosnál.Ja,és megkérdeztem,hogy legalább azt lehet látni,hogy fiú vagy lány?Azt mondta,hogy ja lány.Dehogy mikor derült ez ki neki és nekünk miért nem magyarázta el,hogy mikor mit látunk,nem értem.Teljesen fel vagyok háborodva és nagyon csalódottan jöttünk el.Soha többet nem teszem be a lábam oda.Máshol is így működik,hogy ha nem jön össze a 3D/4D ultrahang,akkor is ki kell fizetni?Kinek,mi a tapasztalata eddig?Köszi a válaszokat!
2010. jún. 12. 20:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

szerintem kell ott lenni vásárlok könyvének, oda lehet beírni ezeket a panaszokat.Én ott azonnal megtettem volna,főleg, h 4d-t nem is csináltak róla és az árát meg elkérte.

Ha jól akarsz mozizni akkor a 4d genesisbe mész, én megint várandós vagyok és oda megyek ismét.

Itt 3 és 4d képek és mozgó képek is készültek a babámról, és legalább 30 percig, de mivel nálunk is a háta volt látható így 1 órán át nézte összesen.Közben sétáltam 10 percet, meg kaptam csokit szőlő cukrot és sikerült csinálni az arcáról is felvételt.

Nagyon alaposak, és kedvesek.

egyébként a kérdésedre válszolva van olyan hely ahol írják még a honlapon is, h ha mondjuk nem lehet jó képet+ felvételt csinálni akkor nem kell akkora összeget fizetni!Itt nincs ilyen kiírva?

amúgy én biztos, h már csak a felháborodásom miatt is , beírnák nekik és ami tuti , h az üzlet vezetőt v tulajt keresnék és megmutatnám neki azt a 2x10 perces felvételt, tuti, h ennyi pénzért nem ez jár!!

Sok sikert a következő mozizáshoz:)

2010. jún. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szia szerintem jogos a panaszod!! Mi 25 hetesen voltunk ugyanígy! Az én pici fiam negyed órán keresztül nem mutatott semmit minél jobban piszkálta a doki annál jobban összegömbölyödött akkor a doki adott képet és kimásolta a negyed órát ő mondta hogy kérjünk új időpontot 1 hétre rá. Megkérdeztem hogy akkor a fizetés hogy legyen azt mondta hogy majd jövő héten fizetem nagyon rendes volt! Tanácsolta hogy egyek csokit és igyak sokat előtte amikor visszamentünk hozzá akkor is csinált negyed órát és kaptunk usbre 28 képet és 30 perces dvdt 6 színes képe! Azt hittem többet kell majd fizetni de csak a 12000 kérte mint eredetileg meg volt beszélve!

Ja mi Siófokon voltunk 4 D! Szóval szerintem téged jól kihasználtak és én panaszt tennék a helyedbe. De ne menjen el a kedved a mozizástól próbálkozzatok máshol!

Boldog babavárást 30 hkm!

2010. jún. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is jogos a panaszod hiszen a penzedert semmit nem kaptal cserebe.

Talan beszelhetnel a betegjogi kepviselovel,o tudna tovabbi infokat adni.

Azert lenne fontos hogy panasszal elj valahol mert gondolom masokkal is megcsinaljak ezt,Pedig nekik az ilyen "bakikat"be kene szamitani.

2010. jún. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Vidd vissza a dvdt,keresd meg a főnököt,és verd ki a dilit,mi az hogy egy 2d-uh.ért fizetsz 10000ftot?
2010. jún. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
én egy fillért se adtam volna.de olyan balhét kapott volna ,hogy ma is emlegetné!a tetű!
2010. jún. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsokat és meg is fogadom!
2010. jún. 20. 13:59
 17/18 anonim ***** válasza:
menj vissza csinálják meg újra.mert ez így nem igazságos!
2010. júl. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Mi is voltunk a Pólus ultrahangban, ahol egy kedves hölgy vizsgált. Az első alkalommal gyönyörűen mutatta magát a babám, nagyon jó képek készültek. Pár hónap elteltével megint ide mentünk babamozira, ugyanahhoz a hölgyhöz, de ekkor a picim háttal feküdt, és az istennek sem akarta megmutatni az arcocskáját, hiába forgatott jobbra-balra a vizsgálóágyon. Engem is elküldött kávét inni, de hiába, a babám továbbra sem volt hajlandó megfordulni. Ekkor a hölgy felajánlotta, hogy kérjek ismétlésre egy újabb időpontot telefonon, amit egy héten belül adnak, ezért 3000 Ft-ot kell fizetni, és az árért pluszban kapok egy újabb DVD-t. Éltünk a lehetőséggel, és a következő ultrahang már jól sikerült, végre láthattuk az arcát. Mi nagyon meg voltunk elégedve a vizsgálatokkal, másoknak is ajánlani tudom.
2011. nov. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!