Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehúztak 4D ultrahangon a...

Lehúztak 4D ultrahangon a Pólus Centerben úgy érzem, hol tehetek panaszt?

Figyelt kérdés
Ma reggel voltam baba mozizni 17 hetes vagyok, de sajnos elsőre nem jött össze,mert a hátát mutatta a kis drágám és a fenekét.Kiküldtek kávét inni és enni,visszamentünk és még annyira sem mutatta magát,mint elsőre.Azt mondta a hölgy, hogy kérjek másik időpontot,mert ez ma nem fog összejönni.Kimásolta a 2D!!! felvételt,ami 10 perc sem volt és elkérte a 10.200 Ft-ot.Ez így jogos? A gyerekből annyit látni,amennyit az orvosnál.Ja,és megkérdeztem,hogy legalább azt lehet látni,hogy fiú vagy lány?Azt mondta,hogy ja lány.Dehogy mikor derült ez ki neki és nekünk miért nem magyarázta el,hogy mikor mit látunk,nem értem.Teljesen fel vagyok háborodva és nagyon csalódottan jöttünk el.Soha többet nem teszem be a lábam oda.Máshol is így működik,hogy ha nem jön össze a 3D/4D ultrahang,akkor is ki kell fizetni?Kinek,mi a tapasztalata eddig?Köszi a válaszokat!
2010. jún. 12. 20:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Szerintem úgyan úgy ki kell fizetni az árát mert azt az ídőt rád fordította. Bár tehetett volna még egy kisérletet.

2010. jún. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ott kellett volna ezt szóvá tenni,és nem kifizetni!
2010. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Szóvá tettem és azt mondta,hogy felvétel készült róla és kimásolta,ennyi.A rám szánt idő 2x10 perc volt.Ami abból állt,hogy hason kellett feküdnöm és ráznom a hasam.
2010. jún. 12. 21:17
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én Szegeden voltam 4d-n, nekem se mutatott nagyon semmit magából, a doki próbálkozott,hogy sikerüljön megnézni,de nem nagy sikerrel,sokkal több időt bennt voltunk,mert próbált volna jó felvételt csinálni, de nem nagyon sikerült, nagyon kevés lett a videón a 4D, inkább csak 2D lett, de ettől ugyanúgy ki kellett fizetni, ráadásul drágább is volt,mint nálatok.
2010. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Fizetni valoban kell, mert ott voltal, gepet hasznalta. Szoktak mondani, hogy elotte egy fel oraval erdemes csokit enni, mert akkor mozgekony lesz a baba. A nemevel kapcsolatban nekem is a 2D-s kepek alapjan mondtak meg, hogy kislany. Azokbol a felvetelekbol en nem vettem ki semmit, de a lenyeges dolgokat ok pont ott latjak.
2010. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk(Miskolc),ha nem mutatja magát egyáltalán,vagy semmit nem látni,nem kell kifizetni,adnak egy másik időpontot,és akkor lehet menni,de egy "nagy semmiért"nem kell fizetni.Pláne ha 4D-re mentetek,hogy adhat 2D-s videót??Én se hagynám annyiba az tuti,bár én már ott közöltem volna velük hogy ezért nem fizetek,vagy akkor 4D-be írják ki a "semmit"legalább.(31h)
2010. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

4D-t nem is láttam róla egyáltalán.Azt aláírom,hogy használta a gépet és ezért fizetni kell,de miért a teljes összeget? Most már mindegy, ez van, de többet nem megyek oda.Sajnálom, hogy első gyermekemnél nem sikerült.

Köszönöm a válaszokat.Ja,nem tudom ki pontozza le a válaszokat,de nem én az tuti.

2010. jún. 12. 21:36
 8/18 anonim ***** válasza:
Nálunk Pécsen is úgy van, hogy ha az elsőn nem mutatja magát, akkor egy plusz vizsgálat van, és csak akkor kell fizetni. Ha akkor sem jön össze akkor sajnos már fizetni kell a következőért. De így legalább egy esélyt még adnak a babának abból a 15ezer ft.-ból, mert itt annyiba kerül.
2010. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tervezel még egy 4D-t akkor a 4D genesishez menjetek ott nagyon aranyosak.Nekünk tavaly 10500 ft.-ba került.
2010. jún. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Mi Debrecenbe voltunk a Szent Anna úton ,10000 ft volt.Ő sem akarta megmutatni magát .kicsit mozognom kellett ill. megkínált csokoládéval a hölgy .Aztán még mindig eltakarta magát ,elmentünk sétálni és kávézni .Aztán már tudott egy jó felvételt készíteni a kislányunkról.Ez több ,mint másfél óra volt .De felajánlotta a 3. nekifutásra ,amennyiben nem érünk célt ,akkor legközelebb találkozunk és ezért nem kell fizetni.Aki Debrecen környéki csak ajánlani tudom neki ezt a helyet.Ráadásul a hölgy KB. 20 évet a klinikán dolgozott Debrecenbe és genetikai ultrahangot készített ,tehát nagyon jó szakember .
2010. jún. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!