Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mikor kezdtete...

Terhesség alatt mikor kezdtetek el érzékenyebbek lenni?

Figyelt kérdés

2018. márc. 8. 07:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semikor. Se elsonel, se masodiknal
2018. márc. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

9. Hettől hullamokba , de olyan mertekbe h ket hetig mindenen nevetek es nem tudom abbahagyni , aztan jon egy fordulat es ugyerzem ellenem fordult a világ😣. Kitartas!

37hkm

2018. márc. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lettem érzékenyebb. 😊
2018. márc. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt nem voltam érzékenyebb.Most szülés után nagyobb igényem van a pozitivitásra és hamarabb kiakadok, de szerintem ez csak a 4 hónapja tartó kevesebb alvásnak tudható be:D
2018. márc. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem lettem


1-1 nap van, amikor rosszabbul veszem az akadályokat( magamraveszek olyat, és rosszul esik ami máskor nem) de ilyen nem terhesen, mensi előtt stb is van


25 hkm

2018. márc. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez változó volt eddig . Alapból nem nehezéz kihozni a béketűrésből .. de miota kismama vagyok ezt még tán jobban viselem mint eddig bármikor.. Az már másodlagos ,hogy úgy alapjában véve nem vagyok sírós fajta de volt példa ,hogy az akció filmen is elsírtam magam ... (nem tudtam megmondani miért :D)
2018. márc. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyiknél sem lettem érzékenyebb

(Ahogy kívánós, undorodós sem)

2018. márc. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok es ma elsirtam magam,mert megkivantam a rantott csirkecombot es parom felso combot hozott a boltbol :D igy utolag nyilvan mar rohogok rajta,de akkor tenyleg elszomoritott :D Mondjuk en alapbol erzekenyebb szemelyiseg vagyok :)
2018. márc. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!