Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azoknak, akiknek erős mensi...

Demis kérdése:

Azoknak, akiknek erős mensi görcsei vannak, érzékenyebbek a terhesség alatt a hányásra, szédülésre, mint azok, akiknek normális mensijeik vannak? Vagy nekik az már meg se kottyan?

Figyelt kérdés
Engem sajnos mindig nagyon megvisel a mensi első napja, erős hasgörcs, hányinger, hányás, van úgy, hogy csak a 3-ik gyógyszer használ. Tényleg igaz, hogy az első terhesség után ez helyreáll?
2012. máj. 25. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem a nőgyógyász azt mondta,hogy valószínűleg ez helyreáll szülés után,legalábbis a legtöbb nőnél helyreáll.

nővérem most februárban szülte az első babáját és neki soha nem volt semmi baja mikor megjött neki,viszont amikor terhes volt 6 hónapig napi szinten vagy 3szor hányt.szereintem a rosszullét nem attól függ,hogy kinek milyen erős a menstruációja.

2012. máj. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Marilyn88 ***** válasza:
én is nagyon görcsölős vagyok. a terhességem ilyen szempontból jó volt, nem hánytam, nem émelyegtem, semmi bajom nem volt. viszont azóta is görcsölök, nem lett jobb egy picit sem. szóval ez sztem mindenkinél változó, nem lehet biztosat mondani...
2012. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok nem függnek össze. Én sosem éreztem meg a menzeszt, tehát nem járt semmiféle kellemetlen tünettel, mégis az terhesség első harmadában eléggé kivoltam. Állandóan azzal kezdtem a reggelt, hogy rohantam a wc-re, sokszor kijött 1-1 étkezés is, sokat szédültem, rosszul voltam. Amúgy terhesség után tényleg megváltozhatnak a dolgok. Anyukám is mesélte, hogy ő is elég rossul viselte az első napokat, de a szülés után jobb lett.
2012. máj. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igaz.Nekem a terhességem előtt pontosan 28 napra jött meg mindig,nem görcsöltem.Mikor terhes lettem a 10.héttől ma 16.hétig napi 2x hánytam.Szülés után pedig változott a ciklusom is először beállt 26 napra majd 27-re most meg 1-2 hónapja 28-ra.2 éves múlt a lányom.
2012. máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és elég rendesen görcsölök is.
2012. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!