Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem hagy a babókám oldalfekvés...

Nem hagy a babókám oldalfekvésben aludni! Van valaki akinek ugyanez a problémája?

Figyelt kérdés

Azt hallottam hogy háton nemigazán jó aludni. Mi miatt?

A babára káros lehet? Mert a derekamra hatással van az biztos.


2008. okt. 28. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

34 hetes vagyok, én nem tudok háton aludni, mert akkor nem kapok levegőt, már nyomódik a tüdőm.

Próbálkozz bármilyen jellegű fekvéssel, a baba úgyis szól, ha nem jó neki!

Olvastam, hogy a legjobb a bal oldalon aludni, mert akkor a legjobb a baba és a mama vérellátása. Sajnos az én babám nem szereti, ha én bal oldalt fekszek. És mivel háton nem bírok, marad a jobb oldal :(

Tiszta nyomorék módon bírok néha felébredni :S

8-10 órán át jobb oldalt, képzelheted...

Kitartás!

2008. okt. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Engem sem. Tegnap este már teljesen kész voltam, ha jobb, ha bal oldalon feküdtem, úgy bökködött, hogy megijedtem. Nagyon mérges lehetett.:-) Én ha hanyatt, vagy bal oldalon fekszem, akkor nem kapok levegőt. Szóval nem könnyű. Általában ülve próbálkozom és mikor majdnem elaludtam akkor dőlök az egyik oldalra, ha szerencsém van nem bökköd, ha nincs akkor ülök fel megint, és újra próbálkozom később. Vettem szopipárnát is, de semmit nem segít, és a hasam alá is teszek párnát, de az se jó, félek, hogy összenyomom.

Minden jót:32 hetes kismama

2008. okt. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a 26. hetunket tapossuk, es engem sem hagy oldaltfekve aludni. Haton meg meg nekem nem kenyelmes 10 perc utan, mert faj a derekam. Megoldas szokott lenni a felig haton felig oldalt fekves, illetve rateszem a hasamra a kezem, attol megnyugszik a babo. Ha lecsillapodott, akkor mar fekhetek oldalt. Haton aludni kb a 30. hettol nem ajanlott, mert a pocak sulya elnyomhatja a foeret. En legalabbis igy hallottam. Ettol fuggetlenul sok ismerosom aludt haton, megis mindenki jol van es egeszseges.
2008. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy kicsit óvatosan ringatom a csípőmet, attól elalszik. :)
2008. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Mindenkinek További Boldog Babavárást és Könnyű Szülést Kívánok!
2008. okt. 29. 11:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!