Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha én úgy érzem, hogy nem...

Ha én úgy érzem, hogy nem kapok elég levegőt, attól még a kicsinek a pocakban jut elég oxigén?

Figyelt kérdés
Régebben volt asztmám, de nem akartam örökké "pipázni", így elhagytam a befúvós gyógyszereket. De most a baba növekedése miatt megint fulladok. Menjek a tüdőgondozóba, vagy elmúlik, ha leszáll a poci? Mikor lesz az? 35 hetes pocakos
2008. okt. 26. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Neki a köldökzsiróron keresztűl jut oxigén,te azért fulladsz,mert a baba már nyomja a tüdődet.Azért a bizt. kedvéért beszélhetsz 1 orvossal.
2008. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én akkor nem kapok levegőt, ha hanyatt fekszem. Gondolom, akkor elnyomódik a tüdőm a méhemtől, vagy ilyesmit tudok elképzelni.

Szerencsére a baba kap levegőt, ő a köldökzsinórból kapja!

33 heteske

2008. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélni kellene minél hamarabb az orvossal, mert az egy dolog hogy a baba a köldökzsinóron keresztül kapja, de úgy, hogy azt te biztosítod neki azzal, hogy levegőt veszel. Amikor lélegzel, a vér szállítja az oxigént a köldökzsinóron keresztül a babához de ehhez az is kell, hogy te is kapj elég levegőt.
2008. okt. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma voltam orvosnál írt fel befújós gyógyszert. Bízom benne, hogy jobb lesz.
2008. okt. 27. 18:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!