Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen nagyon gyakran...

32 hetesen nagyon gyakran kell pisilni. Hogyan menjek sétálni?

Figyelt kérdés
Szóval félek hogy bepisilek, megoldás ilyenkor a pelenka?
2010. jún. 5. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is pont 32 hetes vagyok és én is ezzel a problémával küszködök...átlagosan kb 4-5 percenként kell pisilnem..nagyon nehéz bárhova elindulni...de nyugi teljesen bepisilni nem fogsz...én inkább tartogatom..persze nem sokáig max negyedórát...mindig olyan hely felé megyünk ahol van egy cukrászda vagy valami hogy be tudjak menni pisilni.a pelenka nem tudom jó megoldás e.de kitartás:)
2010. jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én ezt kicsit drasztikusan oldottam mge :S ha mentem vhova előtte nem ittam szinte semmit, max pár kortyot, és mikor hazaértem bepótoltam, na utánna megállás nélkül :) de akkor már újra otthon votlam...

ma már hála az égnek más a helyzet, vhogy máshogy helyezkedika kis drágám, és semmi ilyen problémát nem okoz :)

37h km

2010. jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát én szörnyen éreztem volna magam bepelenkázva!

úgy tervezz, hogy legyen útközben a lehető legtöbb üzlet, benzinkút, cukrászda, gyorsétterem, ismerős, ahová be tudsz menni pisilni. ha meg a természet lágy ölén vagy...hát guggolj le! ha kell, akkor kell, nincs mese.

jaa és persze indulás előtt pisilj!:)

miután megszültem, nekem nagyon furcsa volt, hogy ráérek 3-4 óránként is pisilni:)

2010. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, én 20 hetes vagyok, és szintén sokat pisilek. Csak közben egész délutánokat töltök lent a másfél éves lányommal a játszótéren. Ha tudom, hogy 2-kor indulunk, én már 11-12-től nem iszom egy kortyot sem. Mire hazaérünk, van 5 óra is, és kb ki vagyok száradva. De nem ihatok, mert a játszótéren nincs vécé! Borzasztó! Úgy irigylem ilyenkor a lányomtól a pelenkát! De én nem tudnám hordani...
2010. jún. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!