Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy minden éjjel...

Normális, hogy minden éjjel egyszer ki kell mennem pisilni 15 hetesen? Nektek is kell?

Figyelt kérdés
Azt hittem csak az elején és végén kell többet WC-re menni.
2009. szept. 2. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Òh ne gondold.Nekem volt,hogy a lányommal a 20-41.hétig éjjelente 3x voltam.

attól függ mennyit iszol este.Most pl.este 8 után nem iszom semmit,így lefekvés elött elmegyek wc re,es nem megyek csak reggel.A lányommal úgyis ébredek minden éjjel......

2009. szept. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem normális. Nekem az első harmadban sem kellett állandóan (többször is) kirohangálni, viszont egyszer mindenképpen megyek a mai napig. Korábban inkább hajnalban, 5 óra körül, kb. a 22. héttől pedig inkább éjszaka járkálok ki (még sötétben 1-2 óra körül) Nekem az a furcsa, hogy ilyenkor nem azért megyek, mert hú de kell pisilnem, mint normálisan, hanem felébredek, és egyszerűen irány a wc, mert mennem kell. Pisilek, és utána jobb az alvás, egyből visszaalszom. Valamikor még teljesen fel sem kelek, félálomban vánszorgok a wc-ig. Szóval szerintem normális, és később pedig a babó fogja nyomni a hólyagot, azért kell menni többször...

27 hkm

2009. szept. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Normális, én is így vagyok vele...17 hetes
2009. szept. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

28 hetes vagyok és éjjelente 2x mindig ki kell menjek a wc-re. Az első trimeszterben volt, hogy 6x, később a 2. 3x is... nos ez azóta javult! Nyugi, teljesen normális dolog!

2009. szept. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy csak egyszer kell! Én most vagyok 27 hetes, de még mindig kijárok legalább 3*. Régebben volt, hogy szinte óránként. Én már ennek is örülök...

Szóval nyugi, nem vagy egyedül. :)

2009. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szió! nálunk is hasonló a helyzet eddig is keltem legalább egyszer, de most a kis drágám úgy döntött, hogy készül a focidöntőre és pár napja a húgyhólyagomat használja lasztinak:-) megsokszorozódott a pisilés:s!


Kitartás!:-) 22hetes km

2009. szept. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 edus83 ***** válasza:
Csak egyszer kell menned???én 17hetes vagyok és óránként mennem kell:))!!!
2009. szept. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, csatlakozom az előttem szólókhoz, örülj neki hogy csak egyszer kell..... én az 5. héttől (most 13. hetes vagyok) minden éjjel minimum 5* megyek ki pisilni, de van hogy többször.... alig várom már hogy elmuljon ez.
2009. szept. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a 15. hétben vagyok és minden este egyszer megyek már a legelejétől :-) Talán, ha egy-két éjszaka maradt ki. Azt igazán jó volt végigaludni :-)
2009. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!