Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhesen okozhatott...

10 hetes terhesen okozhatott kárt a dohányzás?

Figyelt kérdés
2017. dec. 31. 12:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
28%
Dràga,lehet,hogy én nem vagyok pite,de én 1 évvel a gyerektervezés előtt letettem a cigit,hogy véletlenül se okozzak kàrt.A gyerektervezés kifejezést googlezd le,ha meglett a nyóc'.Sok sikert 😀
2017. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

2-es gratulálok a dohányzásodért!! :(((


Idióta rokonom is végig dohányzott terhessége alatt, "csak" napi 3-4 szálat szívott és ugyanazt mondta neki is az orvos, hogy inkább ez, mint a stressz a hiánya miatt.


A babája 31 hétre született, lélegeztetőgépen volt napokig és több, mint 1 hónapot kórházban töltött a barom "anyja" miatt akinek fontosabb volt a nikotin, mint a gyermeke egészsége.

2017. dec. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
16%
Két egészséges felnőtt gyerekem van, mindkettővel végigdohányoztam. Egyik 30 éves, a másik 40. Kutya bajuk, anno nekem még ultrahang sem volt, és a doktor úr is aztmondta mint a kettesnek. 64éves vagyok.
2018. jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Te nyomorult 12-es! Remélem elégedett voltál magaddal, hogy te nem tudtad letenni a cigit, de a gyereked kénytelen volt "letenni" egyik pillanatról a másikra, amikor megszületett, a születés minden nyűgének elviselésével együtt!

Meg sem érdemlitek, hogy egészséges gyereket ek legyen! De sok esetben nem is egészséges, csak annyira primitív bunkók vagytok, hogy fél sem mérték, hogy a fejlődési lemaradás, asztma, tanulási nehézség a ti cigizgetésetek miatt van!

2020. febr. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

A 23gnak meg: talán akkoriban nem tudták mennyi káros hatása van, de ma már tudjuk! Ez pont olyan, mint régen minden kórság elvitte a gyereket, ma meg van oltás, bár ennek ellenére mégsem mindenki fogja fel a hasznát.

Szóval te talán megúszta, de ne bíztass már másokat rá! Ha halva születik a gyereke meg majd mondod, hogy sorry?

Nem kötelező ám a gyerek, csak úgy szólok, lehet nyugodtan cigikézni helyette! HELYETTE!

2020. febr. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!