Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez igaz? Hogy ha a köldökünket...

Ez igaz? Hogy ha a köldökünket egy kicsit megnyomjuk és kemény akkor terhesek vagynuk?

Figyelt kérdés
Mármint így meg lehet tudni hogy terhesek vagyunk e?Ezt még rég hallottam,és gondoltam itt megkérdezem.De lehet hogy kamu az egész?
2010. jún. 2. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt hülyeségnek tartom, legalábbis korai terhességnél ebből ugyan senki nem veszi észre magán, hogy terhes :) meg amúgy is mért lenne kemény? :D max majd akkor lesz először kemény, amikor már nagy a poci és nyúlik a bőr, ezért a köldök is keményebbnek tűnik :)
2010. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem, nem igaz.
2010. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
basszus akkor nekem kemény lehet terhes vagyok :D 15/F
2010. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is hülyeség.Azért köszönöm a válaszokat.
2010. jún. 2. 18:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy halottam hogy a nemiszerv felett a has alatti területet kell nézni, pisilés után és ha kemény akkor terhesség van. a Wc.-re az egyik lábat fel kell tenni. van benne valami,mert az orvosok is ugy vizsgálják kora terhességben is lehet gyanakodni már ebből a módszerből.persze 100%.-os választ ez nem ad
2010. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem puha és terhes vagyok :)
2010. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Áááá!Már szabályosan fáj, hogy miket terjesztenek egyesek.Amikor észreveszi valaki, hogy terhes, olyan pici még az embrió, hogy még az ultrahang se látja.Nemhogy megkeményítse a köldöködet!Ez baromság.Olyan van, ahogy előttem írta valaki, hogy amikor már nő a baba , épp úgy fekszik, hogy keményebb lesz a köldököd.De terhességet így megállapítani, agyrém!
2010. jún. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!