Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismamak mik a...

26 hetes kismamak mik a bajotok? Vagy mindenki jol van?

Figyelt kérdés
nekem a hátam fáj
2010. jún. 2. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a nyakam fáj, de nagyon már több hete. Jelenleg akupunktúrára járok vele, mert az orvostudomány csődöt mondott. De ma szuperül vagyok, mert ma megyünk 4d-re. Alig várom már! Tudjátok már a baba nemét, és a nevét?

2010. jún. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Visszér van a szeméremajkamon,a szeméremdombom egyik fele néha bedagad és fáj,ugy érzem magam mint az első babával a 8-9 hónapban,de amugy minden rendben:-)
2010. jún. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

gyógyszer mellett is magas a vérnyomásom

néha a pulzusom is megemelkedik, és úgy érzem a szívem majd kiugrik a helyéről, ilyenkor ledőlök ha a nagy kétéves fiam engedi

ég a gyomrom, semmi nem használ

2010. jún. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igaz en 24hetes vagyok.Nekem kemenyedik a pocim,meg van rovidulve a mehnyak,es meg mindig hanyingerem van.Fajnak a viszereim.

Kisfiam lesz.

2010. jún. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sziasztok! Én akkor a szerencsésebbek közé tartozom. Most érzem magam a legjobban. :-) Dolgozom, sürgök-pörgök. Persze egy picit már hamarabb fáradok, de annyira élvezem, hogy mocorog a babám és gömbölyödik a pocim. Néha előjön az érzés, hogy jaj de dagadt vagyok már (6 kiló plusz van rajtam), de ezt gyorsan elhesegetem. :-)Már úgy várom a picurt, aki első baba, kisfiú lesz és szeptemberre vagyok kiírva. 25 h km

Kitartást mindenkinek! :-)

2010. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jól vagyok, köszi. (koppkoppkopp)Kicsit előbb fáradok, mint rendesen, nehezebb emelni a lányom (másfél éves múlt), de amúgy minden ok egyenlőre. Kajálok ezerrel, ennek ellenére még csak 4,5-5 kg-nál tartok, pedig ennél többet már nem tudok enni. Túlteszek a férjemen duplán. :-) A kicsik állandóan mocorognak szinte, ha minden igaz amit a dokik mondtak, akkor egypetéjű fiúk, és a lányom mindig két nevet emleget : Bence és Bálint. Lehet ezeknél maradunk, bár a lányom neve is a szülőszobán dőlt el végleg, és nem az lett ami addig az esélyes volt.

25+3 hetes ikres kismama

2010. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!