Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok, es meg...

8 hetes terhes vagyok, es meg mindig kijon az arcomon 1-2 pattanas. Mindenki azt mondja, hogy a kismamak olyankor megszepulnek, akkor most ez lehet, hogy valami problemat jelez?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hulyesegnek hangzik, de legyszi, ne hordjatok le. Minden apro elteresre ugyelek, ez az elso terhessegem. Elore is koszi a valaszokat!
2008. júl. 16. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
El kell,hogy keserítselek,mert ez egy népi babona,hogy a kismamák megszépülnek.A 90 százalékuknak mindenféle baja van és közel sem szépek.Az arcuk pedig kifejezetten csúnya,zsíros és pattanásos a hormonok miatt!
2008. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Ay első pár hétben nekem is voltak ilyen problémáim, de utána nagyon szép lett a bőröm is és a hajam is. Állítólag akiknek kisfiúk lesz, azok megszépülnek, akiknek kislányuk azok megcsúnyúlnak, de ez is csak egy népi babona :).
2008. júl. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem kisfiam lesz, és hát hagy némi kívánnivalót magaután a bőröm :) Az arcom viszonylag türhető, ellenben a karjaim és a hátam elég ronda. Pattanások meg miteszerek. Nekem is az elején volt csúnya az arcom, de az a 16. hét körül elmúlt :) Kitartás, ezek nem olyan vészes dolgok :)

Jó babavárást 31 hetes mama

2008. júl. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem fiam lesz, de mégis jönnek ki rajtam a pattanások :(
2008. júl. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én is így elkeseredtem az elején. kb a 10-12.hétig tartott és azóta szerencsére nem jött ki annyi ragyám. elmentem kozmetikushoz is de meg se látszódott. kitartás!!!

19.hetes Kismama:)

2008. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia! A terhességem elején nekem is nagyon csúnya volt az egyébként is pattanásos bőröm, de olyan 20-22. hét után ritkábbak lettek. Kitartás :)

32 hetes kismama

2008. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát, nekem van egy gyönyörű kisfiam és vele borzalmasan néztem ki. :) Pattanások az arcomon, dekoltázsomon, zsíros haj, fú, nagyon gáz volt. Az okos kozmetikustól meg is kaptam, hogy a pattanások 90%-ért mi magunk vagyunk a felelősek, mert elkaparjuk. Hát én nem kapartam el. Viszont, amint megszültem, rá egy hétre kb. megint letisztult a bőröm.

Én úgy voltam vele, hogy ha én ronda vagyok, akkor a gyerek szép lesz. Saját babona, saját hülyeség, de bejött.:)

2008. júl. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szia én is 8hetes vagyok, a hajamat két naponta kell mostni, ha elmúlik egy pattanás jön helyette 3 másik, az arcom bármivel tisztítom 10perc múlva tocsog a zsírtól, viszont a lábam, karom viszket a szárazságtól. Úgyh nem vagy egyedül ezzel
2008. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én soha nem voltam pattanásos, most meg a hátamon akkorák vannak hogy én utálom őket nemhogy más.

Voltam már kozmetikusnál , többször megtisztította, de sajnos max 2 hétig tartott, utána megint előjöttek.

31 hetes kismami

2008. júl. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szia azért mondják hogy mi kismamák megszépülünk mert a börünk kisimul attol a viztöl amit szervezeted elkezd raktározni a terhesség legelejétöl
2008. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!