Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok, es meg...

8 hetes terhes vagyok, es meg mindig kijon az arcomon 1-2 pattanas. Mindenki azt mondja, hogy a kismamak olyankor megszepulnek, akkor most ez lehet, hogy valami problemat jelez?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hulyesegnek hangzik, de legyszi, ne hordjatok le. Minden apro elteresre ugyelek, ez az elso terhessegem. Elore is koszi a valaszokat!
2008. júl. 16. 12:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Bocsi, hogy eddig nem irtam vissza semmi kommentet, de meg melozok, es nem volt idom. Mivel nagyon hosszu hajam, eddig is 2-3 naponta mostam, most meg legszivesebben minden nap mosnam, annyira bezsirosodik. Az arcomrol nem is beszelve....De amiket itt leirtatok, mostmar megnyugodtam, hogy nem csak en csunyultam el, hanem masok is:) De az a fontos, hogy babank lesz, mas minden mellekes nekem...
2008. júl. 16. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!