Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire vigyázzak hogy megmaradjo...

Mire vigyázzak hogy megmaradjon a Baba? 5 hetes vagyok, Duphastont szedek.

Figyelt kérdés
Április 28-adikán volt meg utoljára a mensim,még csak petezsákot látott a Doki.Nehezen jött össze ezért nagyon szeretnék rá vigyázni.Köszi
2010. jún. 2. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
ne emelj,ne idegeskedj,ne vegyél forró fürdőt,ne szexelj,ha teheted,pihenj.nekem azt mondta az orvos,ha meg akar maradni,a fejem tetejére is állhatok,megfog maradni,viszont ha beteg,még mindig jobb,ha most megy el,mintha később,vagy betegen születik.
2010. jún. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pihenj, ne fürödjél, ne emelj, ne szexelj, tényleg ezek a legfontosabbak! Ne idegeskedj és ne olvasgass arról, kinek miért és hogyan fogant, ment el, született meg a babája!
2010. jún. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi.akkor lépek innen az oldalrol:)
2010. jún. 2. 14:10
 4/4 anonim ***** válasza:
ez jó tanács,azt hiszem nekem se kellene ezeket olvasgatnom,mert csak idegeskedek rajta!!:)
2010. jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!