Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok duphasto...

5 hetes terhes vagyok duphastont szedek és szabad e ilyenkor szexelni?

Figyelt kérdés
Az orvosom szerint 5 hetes terhes vagyok de mivel barnás folyásom van írt fel duphastont fenyegető vetélésre és azt szeretném tudni hogy ilyenkor szabad e szeretkezni vagy nem és a gyógyszer menyi idő múlva állítja el a barnázást?
2011. júl. 28. 12:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem kockáztatnék a szexel. Inkább hanyagoljátok a témát nehogy komoly baj történjen. Gondolom azt nem szeretnétek.
2011. júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
en ugy tudom hogy veszelyeztetett terhesseg alatt nem igazan ajanlott a szex.,sot ha mar most igy az elejen,nem zokkeno mentes a terhesseged inkabb ne kockaztass,31hkm
2011. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Nem szabad még a simogatás is tilos!!
2011. júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Babetta87 válasza:
Szia! Én 8 hetes vagyok, 2 hete szedem a duphastont, nekem is fenyegető vetélésre írta fel a doki. Azt mondta, hogy ez segít a picinek metapadni, mert ebben a korban a legérzékenyebbek, ugyanis még nincs burok, ami védje, a progeszteron hormon tartja fent, és kb. 5-8. hétig van ebből a legkevesebb. Na erre jó a duphaston, 12. hétig kell szednem. Nekem megtiltották a szexet, de csak a behatolást, bocsi utólsó kommentelő, de butaságot beszélsz szerintem, mert a dokim szerint az orgazmus nemhogy árt a magzatnak, neki is jó. Csak behatolni tilos, minden mást nyugodtan lehet. De biztos, ami biztos, kérdezd meg a dokidat!
2011. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem megtiltotta a doki
2011. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem is megtiltotta, a papíromra ráírta, hogy "házasélet tilalom". Nem is mertem volna...
2011. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20%

Én irtam azt hogy még simogatni sem szabad,nekem ez a 9. terhességem eddig még mindegyiknél tilos volt még a simogatás is.


10hkm

2011. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem is mindent megtiltott a doki. Ez logikus is. Lehet, hogy normál esetben jó az orgazmus, de mivel ilyenkor nagy a vetélés kockázata, nekem külön mondta a dokim, hogy nem jó ha a méh összehúzódik, így az orgamus is kizárt. Ki lehet bírni 3 hónapot a babáért, én hanygagolnék mindent.
2011. aug. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én nem szexelnék a helyedben. Esetleg a második trimeszterben,ha panaszmentes leszel. Pihenj sokat.
2011. aug. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Januárban volt vetélésem, majd áprilisban terhes lettem, barnás folyásom volt, én is szedtem duphastont. A dokim egyáltalán nem tiltott el a szextől, hetente kb 3-4szer voltunk együtt és semmi baja a babának. Azt mondta a doki ami nekem jó az jó a babának is.

15 hkm

2011. aug. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!