Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismami vagyok....

12 hetes kismami vagyok. Tegnap sárgás picit barna folyásom volt, de mára elmúlt. (kopp kopp kopp) Ilyenkor bevehetem a duphastont? Vagy ne?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha eddig szeded akkor szerintem még szedd 1-2 hétig, de ha csak úgy van otthon, és nem szedted eddig, akkor mindenképp tájékoztasd erről legalább telefonon a dokidat!

Minden jót!

2009. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig nem szedtem a duphastont,mert nem volt rá szükségem.Most jól vagyok és a folyásom is nagyon minimális.Köszönöm a segítségedet.Neked is minden jót!
2009. júl. 23. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne vegyél be semmit magadtól. Minél előbb menj orvoshoz. Én 11 hetesen elvetéltem,és sajnos így kezdődött. Már nem volt mit tenni. Nem szeretnék rád ijeszteni,de amit meg lehet tenni azt tegyük meg!Minden jót!
2009. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már semmi bajom,szerencsére.Köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 24. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!