Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött amikorra (nem) vártam,...

Megjött amikorra (nem) vártam, de szinte csak barna, kevés, és nagyon darabos! Ez most valami bajt jelez? Duphastont szedek, de már hónapok óta, és soha nem volt ilyen. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy baba volt, csak elment? Menjek dokihoz? Segítsetek légyszíves! Már több mint egy éve probálkozunk...
2008. aug. 18. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az előző mensim volt ilyen, én is eléggé kétségbe estem! Elmentem dokihoz (egyébként is kontroll rákszűrés volt esedékes), azt mondta, hogy ez előfordulhat, hiszen 2 ciklus sem egyforma. (Bár nekem volt méhnyak műtétem P3 miatt, azóta tényleg más lett a mensi, de ennyire darabos még nem volt, bocs a részletekért, de óriási darabok voltak benne.)

Bár sajnos lehet az is, hogy baba volt. Késett egyébként?

Szerintem ne aggódj, de a helyedben felkeresném a dokimat!

2008. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Napra pontos volt. A ciklus.hu szerint is aznap (tegnap) kellett megjönnie, és sajna meg is jött. Érdekes, ma délelőtt volt egy nagyobb adag, azóta szinte semmi...Köszi a választ, azért megnyugtattál.:) Remélem a jövő hónapban már semmi nem fog jönni...
2008. aug. 18. 17:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van, új hónap, új esélyek! Én is most nagyon reménykedek, hátha a clostitól összejönne már a kis trónörökös!

Írd majd meg légyszi, hogy sikerült-e!

2008. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!