Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes vagyok, ma irtak ki...

11 hetes vagyok, ma irtak ki duphastont mert elfogyott, de csak 1 dobozzal irt ki a doki, hogy osszam el és apránként hagyjam el.12+3 napos leszek mikor elfogy, nem korai még? Vagy ilyenkor már abba lehet hagyni?

Figyelt kérdés
Haematomám volt arra irták ki 6 hetesen,de már eltünt nincs meg.
2009. okt. 26. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam pontosan ez volt és már 11 hetesen nekem se volt meg a haematoma,de azért tovább szedtem én is 12+4-ig.Utána már nem is szabad szedni,ne aggódj már nem lesz rá szükséged.

Azóta nekem kisfiam született és minden rendben volt.Neked is minden jót!

2009. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak a biztonság kedvéért írta fel, a magzatmegtartó a hormonhiány pótlására szolgál, a hematóma eltűnéséhez nem volt "köze". Ha az orvosod azt mondja, akkor nyugodtan abbahagyhatod apránként, ha eltűnt a hematómád akkor már semmi sem akadályozhatja a babádat a fejlődésben, nyugi!

Minden jót!

2009. okt. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 12.-ik hétig szokták szedetni, mert akkorra alakulki teljesen a méhlepény és átveszi a feladatokat a sárgatest hormontól (a magzat ellátását). Nekem is csak eddig kellett szedni.

12hetes kismama

2009. okt. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan abbahagyhatod a 12. hét 0. napján a gyógyszer szedését, többé nem lesz rá szükséged. Az orvos jól tette a dolgát.
2009. okt. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöma válaszokat aranyosak vagytok,megnyugtattatok:-)
2009. okt. 27. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!