Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok duphasto...

5 hetes terhes vagyok duphastont szedek és szabad e ilyenkor szexelni?

Figyelt kérdés
Az orvosom szerint 5 hetes terhes vagyok de mivel barnás folyásom van írt fel duphastont fenyegető vetélésre és azt szeretném tudni hogy ilyenkor szabad e szeretkezni vagy nem és a gyógyszer menyi idő múlva állítja el a barnázást?
2011. júl. 28. 12:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat az a baj hogy nekem semmit nem mondott a dokim sem azt hogy nem szabad sem azt hogy szabad és a papíromra sem irt semmit csak annyi van a papírra írva hogy fenyegető vetélés,terhesség bizonyított gondozásba vétel javasolt duphaston 2x1 és ezért nem tudom hogy akkor most szabad e vagy nem!
2011. aug. 1. 11:12
 12/15 anonim ***** válasza:

Én csak azt tanácsolom,hogy ne szexelj.Ne kockáztasd a babát.Legalább 3 hónapot várj.

Ha legközelebb mész a dokihoz,kérdezz rá.

2011. aug. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 sumergo ***** válasza:

Én nem szexelnék a helyedben. Én nem véreztem egyáltalán, csak nehezen jött össze a baba, és úgy voltam vele, h a szex nem ér annyit, hogy esetleg vetélésem lesz. Kicsit érthetetlen is számomra, h hajszálon múlik a baba élete, és neked ez a legfontosabb! Ha most itt elhiszed, h nem árt, és szexelni fogsz, aztán pár nap múlva elvetélsz, vajon nem fogod magad egy életen át hibáztatni?

26 hkm

2011. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Még véletlenül sem ez a legfontosabb éppen ezért kérdeztem mert nem szeretném azt hogy emiatt legyen baja a babámnak és mivel az orvos nem mondott semmit ezzel kapcsolatban gondoltam megkérdezem itt a tapasztaltabbakat szóval nem azért kérdeztem mert nekem a szex a legfontosabb hanem épp ellenkezőleg!
2011. aug. 1. 17:17
 15/15 anonim ***** válasza:

Én is Duphastont szedek barnázás miatt.A dokim eltiltott a szextől.Előző terhességemnél is így volt.Amikor úgy látta, hogy már minden rendben, akkor megengedte.

Pár hétbe került, mire a barnázás elmúlt.

A barnázás tulajdonképpen alvadt vér távozása.Ha ebbe belegondolsz, akkor egyértelműnek találod, hogy nem tanácsos a szex.

A 12. hétig csak hat a gyógyszer.Addig meg kibírod valahogy a párod nélkül.

2011. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!