Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolcon hogyan végzik az...

Miskolcon hogyan végzik az abortuszt? Szívből kérek elnézést a kismamáktól ezért a kérdésért, de sajnos máshol nem lehet feltenni.

Figyelt kérdés
Vákummal vagy kaparással? Mi a különbség a kettő között? Hol végeznek az országban vákuumosat?
2008. okt. 23. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most már a legtöbb helyen a vákumot használják, Miskolcon is. Sajnálom hogy így döntöttél, én nagyon örülnék annak a babának, de ez a te döntésed. Remélem soha nem fogod megbánni!!
2008. okt. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
ááááááááááá, ne teddddddd!!!!!!! én is nagyon sajnálom!
2008. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Fiatal terhességeket 12 hétig vákummal veszik el, a 12-16 hét között meg küretkanállal mindenhol. A vákum nagyon kíméletes.

Nagyon sajnálom hogy erre a döntésre jutottál, légy felkészülve arra hogy a lelked nagyon meg lesz tépázva, utána rettenetesen szomorú, üres és kétségbeesett leszel, és nem tudod megváltoztatni. Kérj segítséget ha nem tudod feldolgozni.


Egy kétgyermekes anyuka ( akinek a harmadikat el kellett venni mert elhalt )

2008. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
MEGTARTOM A BABÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
2008. okt. 25. 11:44
 5/7 anonim válasza:

De jó!:) Ez nagyon jó hír,majdnem a könnyem csordul...

Egy 14hetes és 2 napos kismama!

Sok sikert! Gyere hoxára beszélgetni!

2008. okt. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jajdejóóóóó! Gratulálok, nagyon boldog anyuka leszel!!!!!!!!!!!!!! (én vagyok, akit lenulláztak)
2008. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Regisztráltam a hoxán, hogyan tudunk dumcsizni?
2008. okt. 27. 11:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!