Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha én szeretném örökbeadni a...

Ha én szeretném örökbeadni a babámat egy házaspárnak, de nekik nincs határozatuk, mi a teendő? Mindenképp azt szeretném, ha hozzájuk kerülne a baba!

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 22:12
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
55%

utolsó válaszolónak

ezzel értek eggyet

ez nem szűkagyúság ,kedves gyerekgyáros hanem ANYASÁG

TUDOD MI AZ ?

SZERINTEM NEM:

2008. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

nem vitázok én itt senkivel sem. Köszönöm annak, aki segített...

Kedves utolsó válaszolónak üzenném, hogy ne kerüljön ilyen helyzetbe mint én...mert akkor kíváncsi lennék a viselkedésére

2008. okt. 27. 19:57
 33/37 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem itt csak te vagy a szűkagyú. És akkor miért hívod a babádnak? Hívd csak nyugodtan magzatnak, úgyse érzel semmit iránta.
2008. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom hogy félre értettél.ÉN JÓSZÁNDÉKBÓL ÍRTAM AMIT ÍRTAM!!ÉS A BÖLCSŐ ALAPÍTVÁNY TÉNYLEG TUD SEGÍTENI.13 ÉVVEL EZELŐTT 18 ÉVESEN HASONLÓ CIPŐBEN VOLTAM MINT TE NAGYON JÓL TUDOM MILYEN SZÖRNYŰ ÉRZÉS.DE HÁL ISTENNEKAZ ÉLETEM MÉG IS ÚGY ALAKULT HOGY MIRE A SZÜLÉS KÖVETKEZET AZ ÉLETEM MÁS IRÁNYBA FORDULT ÉS MÉGIS MEGTUDTAM TARTANI A KISLÁNYT AKI FEBRUÁRBA LESZ 13 ÉVES.ÉN NEM AKARTALAK MEGBÁNTANI,DE HA ÍGY ÉRZED SAJNÁLOM.ANI
2008. okt. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
81%
Normális, gyerekével törődő ember nem kerül ilyen helyzetbe!
2008. okt. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Ani!!Neked köszönöm!nem rád gonodltam....Bocsi!!!
2008. okt. 28. 18:57
 37/37 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta rendezni a helyzetet? Mi lett a babóval?
2010. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!