Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha én szeretném örökbeadni a...

Ha én szeretném örökbeadni a babámat egy házaspárnak, de nekik nincs határozatuk, mi a teendő? Mindenképp azt szeretném, ha hozzájuk kerülne a baba!

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 22:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
45%
A legegyszerübb megoldás, ha azt mondod, hogy az örökbefogadó apa a gyerek apja.
2008. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Köszi, és más megoldás nincsen?
2008. okt. 22. 22:22
 3/37 anonim ***** válasza:
42%

így lehet a jogi procedurákat kikerülni, máskülönben hosszadalmas ügy lesz belőle határozat hiányában.

Jól meggondoltad?

2008. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Igen!!!szeretném, ha ők kapnák meg....dec elejére lesz határozatuk, már csak a tanfolyam van nekik vissza. De én 2-3hét múlva szülök...ha nem hamarabb...38hetes vagyok
2008. okt. 22. 22:34
 5/37 anonim ***** válasza:
43%

Szia!

Húú,nagyon sajnálom,hogy ilyen helyzetben vagy,hogy örökbe kell adnod a babádat.Van ennek jogi útja is szerintem.Menj be a helyi gyámhatóságra,és érdeklődd meg,hogy ez hogyan lehetséges.Fiatalkorú vagy még?Mert akkor a szüleidnek is veled kell menni.Az sem rossz ötlet,amit az 1 válaszoló írt.Ha vállalná a férfi az apaságot,a nevére is kerülhetne,és nála lehetne elhelyezve a baba.Talán ez lenne az egyszerűbb,ha nincs akadálya,mert azt nem tudom.De szerintem gondold meg jól,hogy biztosan le tudsz-e mondani a gyerekedről.Szörnyű fájdalmas lesz ám.És a gyereknek is sajnos. Ha láthatod felnőni akkor is,ha nem akkor mégjobban.


Minden jót,üdv

2008. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Én 34éves vagyok!Jól meggondoltam. Én nem tudom biztosítani neki, amit kellene, már van egy 9éves kisfiam. sajnos nem tudom neki megadni, amit szeretnék, mármint a kicsinek!! Ők nagyon tökéletes szülei lennének a picinek. Csak elég macerás ez a névre vétel...több okból is. Elég furcsán néznének rájuk...

Tényleg nincs más??????

2008. okt. 22. 22:50
 7/37 anonim ***** válasza:
39%
Úristen. Szerintem nem gondoltad át eléggé. A 9 éves gyerekednek a testvéréről van szó!!! A 9 éveset tudod nevelni, a kicsit meg nem? Ezt nem értem, és soha nem is tudnám megérteni...
2008. okt. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Igen, tudom!!DE NEM TUDOM VÁLLALNI!!!Nem azért írtam ide hogy elítéljenek, hanem hogy segítsenek!!!
2008. okt. 22. 23:43
 9/37 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom van aki segit neked intezni ezt az orokbefogadast (vedono, gyamhatosag) toluk megkerdezted mar?

Itt a google-ban is biztosan van a kerdesedre pontos valasz. Latod itt mindenki csak csodalkozik, de ezzel nem jutsz elobbre. Minden jot Neked!!!

2008. okt. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
70%

www.orokbefogadas.hu

nezd meg ezt az oldalt, bongeszgesd at

2008. okt. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!