Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha én szeretném örökbeadni a...

Ha én szeretném örökbeadni a babámat egy házaspárnak, de nekik nincs határozatuk, mi a teendő? Mindenképp azt szeretném, ha hozzájuk kerülne a baba!

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 22:12
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
0%

nem is kell reagálnod kedves .A bántó szavak írását te kezdted.Én csak válaszoltam,de téged még megértelek,hogy sajnálod ŐT .Hidd el én is sajnálom de ha magamra gondolok ,nem tudom milyen helyzetnek kellene előállni ahhoz,hogy ezt tegyem.Elvégre ANYA vagyok .

Tehát utoljára, én a véleményemet írtam ami neked nem tetszik és erről nem tehetek.

Véleményt nyilvánítani szabad,vitázni is szabad.

Neked is szép napot

2008. okt. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Én nem akartam ekkora perpatvart!!!!Elnézést mindenkitől, csak a segítségetekre lett volna szükségem....
2008. okt. 24. 09:01
 23/37 anonim ***** válasza:
0%
nem nem okoztál semmi perpatvart, annyi csak hogy vannak véleménykülömbségek, én mindenesetre azt kivánom, ha már igy alakult az életed a gyermeked oda kerüljön ahol a biztonságát látod. kitartást számodra
2008. okt. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!Ja, és nem a szomszédban fog nevelkedni!!!!!
2008. okt. 24. 09:39
 25/37 anonim ***** válasza:
42%

Jogász vagyok, az első válaszoló adta a legjobb tanácsot. A tapasztalat ezt igazolja.

Sok sikert!

2008. okt. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
37%

Szekszárdon a bölcső alapítvány is esetleg tud segíteni.

Kitartás és sok szerencsét kivánok neked,hogy megtaláld a legjobb megoldást.Sajnos többet én nem tudok erről a dologról,bár az az apasági dolog lehet hogy járható út.Remélem van lelki segítséged ebben a nehéz időszakba.De még ha igy is kellett döntened probálj nyugodt és kiegyensúlyozott lenni,hogy a baba egészséges maradjon.Lélekben melletted vagyok:Ani

2008. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
55%
Nekem annyira pénzszagúnak tűnik ez az egész örökadás. Eladtad a babádat?
2008. okt. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
25%
Bocsánat elírtam: örökbeadás akart lenni
2008. okt. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
32%
Akkor kellett volna segítség neked, mielőtt megcsináltad. Egy jó nőgyógyász, aki elköti a petevezetéked. Most meg a gyereked viselheti a következményeket, te meg éled világod, mintha semmi nem történt volna. Szégyelld magad.
2008. okt. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Nem adtam el a babámat....nem hiszem el, hogy ennyire szűkagyúak vagytok!!!!
2008. okt. 27. 19:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!