Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha én szeretném örökbeadni a...

Ha én szeretném örökbeadni a babámat egy házaspárnak, de nekik nincs határozatuk, mi a teendő? Mindenképp azt szeretném, ha hozzájuk kerülne a baba!

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 22:12
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
71%
Próbáld a gólyahír alapítványt!
2008. okt. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
36%
Úristen,ha internetre futja,akkor nem megélhetési gondokról van szó.Az életedet tönkreteszed.
2008. okt. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
46%

Internetezni manapság bárhol lehet! (Ezt az előzőnek..)

Szerintem is szakemberhez fordulj, aki ebben pontos jogi tanácsot, vagy pontos útbaigazítást tud adni. (talán védőnőn keresztül családsegítő, vagy gyámügy azok, akiknél el tudsz indulni)

Sajnálom, hogy így alakult az életed, de megértelek! És ne törődj azokkal, akik elítélnek!

Mindenki másképp vélekedik erről, én is azok közé tartozom, akik nem tennék ezt meg, de nincs jogunk ítélkezni.

2008. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
53%
szép hogy inkább örökbe adja mint sok más ember eldobja a kukába a gyerekét, nem ismerhetjük a körülményeket, nem az internettel függ össze feltudja e nevelni, vannak más dolgok amik problémák ,sajnálom hogy ezt kell tenned, de legalább a jövöjéről gondoskodsz a babának. fájdalmas lesz.
2008. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
13%

hát nagyon szép mondhatom,hogy örökbe adja.manapság léteznek módszerek a terhesség megszakítására.szerinted (utolsó válszoló) ha tudnád,hogy téged örökbe adtak a testvéredet meg felnevelték mi lenne a véleményed az életről.

Magadra gondolj ha így nőnél fel,hogy a szomszédodban lakik anyád meg a testvéred.

Nem tudom az ilyen minek vállal gyermeket,ha nem tudja felneveni.

És most le lehet szavazni.

2008. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
44%
bocsika utolsó válaszoló, de a kérdező tanácsot kért nem birálkodást, mi a fenének irsz ha nem segitesz hanem itélkezel. ez az Ő DÖNTÉSE. az ilyen embereknek mint te nem kellene erre az oldalra feljönni,és okoskodni az élet nagy dolgain, mégegyszer irom segitséget kért nem kioktatást.és igenis szép hogy nem ölte meg a gyerekét, mert bizony sokaknak az ilyen emberek miatt lehet gyerekük,pedig minden más módot megtennének érte.
2008. okt. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
29%
még csak annyi te biztos abban a helyzetben lehetsz akit örökbe adtak, mert elég keserüség tükröződik a szavaidból, nekem van barátom akit örökbe adtak, a testvérét nem, mégis kiegyensúlyozott és hálás az örökbefogadó szüleinek, hogy egyedüli gyerekként mindent megkapott, és a legfőbb szerették, de hát ő kisbaba kora óta tisztában van az öröbefogadással.annak biztos nehezebb aki véletlen tudja meg.
2008. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
30%

és te mivel segítessz te agyoniskolázott.

"Jaaaj istenem de megértem" ha nem lenne pénzed talán te is ezt tennéd nem igaz?

nem kell áldozatot hoznunk a gyermekeinkért.

nem arról van szó hogy sokaknak ilyenek miatt lehet gyereke,hanem hogy az én gyerekem.

te nagyon intelektuális vagy és itt a helyed hogy tanácsokat osztogass ahelyett,hogy elgondolkoznál.

2008. okt. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
28%
az a ritlábbik eset,hogy hálás de biztos találkoztál már olyannal aki ott hagyta a nevelőszüleit 20 évesen,mert kíváncsi volt ,hogy milyen anya is az aki odaadja a gyeremekét ,mert én igen és nagyon fájdalmas mindenkinek.
2008. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
29%
tudod mit te az iskolázottságodat, most bizonyitottad, témát lezártam, nem társalgok ilyen egyénekkel, akik azt képzelik akkor inteligensek ha másokat minősitenek. de mint mondtam ez a minősités inkább rád illik drága. szép napot neked. nem fogok az irásodra reagálni többet.
2008. okt. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!