Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30-35 hetes kismamák! Ti hogy...

30-35 hetes kismamák! Ti hogy viselitek ezt az időt? Ti is sokat keményedtek?

Figyelt kérdés
2017. szept. 21. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Picit több vagyok, de egyáltalán nem keményedik a hasam. Sőt, érdekes, de eddig csak a középidőben, max a 25. hétig keményedett, azóta semmi.
2017. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam 35 hetes és sajnos már régóta sokat keményedik a hasam. Emiatt sokszor nem csinálhatok annyi mindent, amennyit szeretnék. Nagyon nehéz az egész terhességem, ha dönthetnék, akkor már 2-3 hét múlva szülnék ( azt mondják akkorra már biztosan minden oké a babával). Szóval én szeretnék lassan túl lenni ezen az egészen.
2017. szept. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én utálom a nyarat, meg is szenvedtem rendesen a meleget, akkor keményedtem elég sokat. Amióta jó idő van, 20 fok alatt, azóta semmi bajom nincs, olyan, mintha fiatalabb lenne most a terhességem, mint egy-két hónapja. 30 hetes vagyok. :)
2017. szept. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szintén 30 hetes vagyok.

Nekem akkor keményedik többször, ha nem pihenek eleget, sokat mászkálok.

2017. szept. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem 27 fok alatt szokott keményedni. Mostanában alig mozog, befekszik, bekeményedik. A nyarat kifejezetten élvezte, baromi akti v volt 😊 31+5 hkm
2017. szept. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!