Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor szóltatok a munkahelyete...

Eszo kérdése:

Mikor szóltatok a munkahelyeteken a terhességetekről? Mikor hagytátok abba a munkát?

Figyelt kérdés

Pontosan hogy van ez?

Először elmész terhességi táppénzre..ez akármennyi idő lehet?

És a végén van a 28 nap tgyás? azt hogy kell kezdeményezni?


1.baba lesz..semmit sem tudok!

Segítsetek!


2010. máj. 25. 09:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igazából lehet rágódni azon, hogy mi pontosan hány hónap, meg hányszor hol jelenj meg, a táppénz meg így is úgy is kevés sajnos...A lényeg hogy tényleg túl sok az infó és jól el lehet benne veszni. Szerintem, ha elmész védőnőhöz, majd ő is nagyon sok mindent el tud mondani, nekem még egy olyan kis füzetet is adott, amiben ezek a dolgok nagyjából le vannak írva. S a munkahelyeden is majd kérdezd meg a pénzügyeseket, mert biztos tudnak ők is valamit mondani.
2010. máj. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

huh..köszönöm a sok infót és segítséget..kissé talán világosabban látom a helyzetet..


de még magam is utánajárok a dolgoknak!


köszi mégegyszer!

2010. máj. 25. 10:40
 13/15 anonim ***** válasza:
51%

Na, ha elfelejted, amit a 93%-os irt neked és a többi érthető (szerintem az), akkor már minden kérdésedre válaszoltak.

Sajnos a 93%-os sok mindent nem, vagy nagyon rosszul tud (tudnám, miért válaszol...), a másik válaszoló visont pontos volt. Ha kérdésed maradt, én is szivesen segitek.

2010. máj. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én kb a 14-15. héten szóltam, és a 38. hét végéig dolgoztam. Mivel még volt tavalyi szabim is, így előbb azt vettem ki, úgyhogy most amióta itthon vagyok, nem kellett tgyás-ra mennem, hanem az idei évi szabadságomat töltöm, így megkapom még erre a hónapra is (illetve amíg meg nem születik a gyerek) az egész fizetésemet. Ha megszületik, onnantól kapom a tgyást.

Nem kötelező táppénzre menni! Főleg ha jól érzed magad. :)

40+2 hetes

2010. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Utolsóhoz megjegyzésként hozzáfűzném, hogy általában nem vszik ki az emberek a szabadságukat, mert az sokkal jobban fog jönni, amikor a gyerek megy oviba (bölcsibe), beszoktatás, minden elrendezése és addig se gyesből kell már élni. Nektek csak gyed lesz, pláne jobban jön majd a bölcsikeresés, beszoktatás fázisban az az egy hónapnyi extra szabadság.
2010. máj. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!