Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fémdetektoros kapun át kell...

Fémdetektoros kapun át kell mennetek a munkahelyeteken ellenőrzés céljából?

Figyelt kérdés

Nálunk eddig nem kellett a kismamáknak, de a héten kitalálták, hogy mivel nem veszélyes, nekünk is át kell menni rajta. Mert hogy nem röntgennel, hanem valami elektromos elven működik.

Azért köszönöm szépen, és van is rá bizonyíték, hogy napi többszöri áthaladásnál nem lesz semmi baja a gyereknek? Mert szerintem nincs...


2009. jún. 25. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Én se engedném. Kérj tapogatást :D
2009. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kérdésedere válaszolni nem tudok, csak annyit, hogy olvastam a napokban, hogy a repülőtereken külön szólni kell, ha kismama az illető, így nem kell átmenni a kapun, hanem külön nézik. Eddig valamiért nem engedték, akkor annak valamilyen oka lehetett, nem? Bár nem vagyok szakértő, manapság már mindenre kitaláják az ellenkezőjét... :(
2009. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe se jutott, hogy baj lehet. Nem is lett. Igaz, én elmentem 7-8 hetesen már táppénzre, addig napi 2-szer mentem át. Most 8 hónapos, örökmozgó, gyönyörűség lányom van.
2009. jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eddig is úgy volt, hogy amelyik biztonsági őr kicsit kekeckedősebb volt, az átvizsgált azzal a kézi fémkeresős akármivel is. De az volt a gyárigazgató indoka, hogy a reptéren is át kell mennie rajta a terheseknek. Aha, csak aki repül, az tudja, hogy az mivel jár, de nem napi szinten többször is áthaladni egy ilyen kapun.
2009. jún. 25. 20:04
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én repülőtéren dolgoztam (most gyed-en vagyok), de nekem a kollégák kikapcsolták, mondjuk néha, amikor siettem, átmentem rajta. De nyugi, tényleg nem káros.

2009. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nyugi,én a nokiába dolgozom,7 htesen,mig nem volt biztos a terhességem, én is átjártam rajta,muszály volt. még most is átmegyek rajta,amikor beviszem a táppénzes papirt.én rákérdeztem,azt mondták,hogy nem káros.a röntgen,vagy a sugárzás káros.
2009. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ok, én ezt mind megértem, csak azt nem, hogy már 6 éve, amióta én ott vagyok, soha nem kellett átmenni rajta egy kismamának se, eddig nekem se, erre most egy ilyen hülyeség. Az üzemorvos állított ki nekem egy igazolást, hogy nem mehetek át a kapun, mert ugye nem volt elég "igazolás" a terhességre a kiskönyvem a biztonsági őröknek. Erre most meg a gyárigazgató kért ugyanattól az orvostól egy igazolást, hogy a terhes nőknek semmi baja nem lesz. Azért nevetséges...
2009. jún. 25. 20:15
 8/10 anonim ***** válasza:
15%

Ha a biztonsági elöírásban nincs benne hogy a kismamáknak nem kell akkor a biztonsági ör csak a munkáját végzi. ha épp miattad rugják ki a biztonsági ört, akkor te sajnálnád, szereznél neki új munkát, vagy etetnéd a gyerekeit?


Láttál már kismamát lopni? mert menj el egy dm-be és látsz eleget.


egyébként ha azt gondolod ez káros, irasd ki magad.

2009. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! Azt nem tudom, hogy konkrétan mi szerepel a biztonsági előírásban, csak azt tudom, hogy két nappal ezelőttig mi volt a "szokás".

Természetesen nem a biztonsági őrrel van a problémám, félreértés ne essék!

Nem, nem láttam még kismamát és senki mást sem lopni, szerencsére, és nem is szeretnék!

Amúgy meg nem tudom, egy irodából mit lophatnék el, két tollat vagy mit? Nincs rá szükségem.

A kiiratásról meg annyit, hogy épp ők kértek meg, maradjak még ameddig csak tudok, mert szükség van a munkámra.

Mellesleg nem észosztást, hanem tapasztalatokat kértem.

2009. jún. 25. 21:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Az az igazság erről megoszlanak a vélemények nagyon. Nekem a körzeti dokim azt mondta, hogy nem tudja, hogy át lehet-e menni rajta ,de szerinte valószínűleg nem árthat. Aztán nem emlékszem hogy ő, vagy a reptéri dolgozók mondták, hogy ez elektromos, így nem árt. Nekem az egyik angol reptéren át KELLETT mennem rajta, egyszerűen nem volt hely átsétálni. A kapu mellett kordon volt, meg a szalag, amire felteszi az ember a kézi poggyászt, kabátot, laptopot, mobilt stb, ami megy át a röntgenen.
2009. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!