Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kilenc hetes vagyok es harom...

Kilenc hetes vagyok es harom napos. Artok a babanak ha minden ejszaka rosszakat almodok? Meg mindig nemvettem magamon eszre, hogy none a pocakom. Mikor kezd mar?

Figyelt kérdés
2008. okt. 19. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb. a 4. hónap vége körül kezd nőni, türelem...
2008. okt. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy árt a rossz álom. Nekem mindkét gyerekemmel rossz álmaim voltak, és mind a ketten egészségesek. Ez csak a hormonok miatt van, én úgy tudom.

A pocakod meg majd növésnek indul, van akinek hamarabb, van akinek később. Ne izgulj, a vége felé már nem fog annyira tetszeni az a nagy pocak:)

Minden jót neked, boldog babavárást.

2008. okt. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehéz lenne elkerülni a 40 hét alatt, hogy a kismama ne álmodjon rosszakat. Szóval ne aggódj, ettől a babának nem lesz semmi baja.

9 hetesen meg még nem kell látni a pocakot. Hisz a méhed akkora, mint egy kis citrom, a medencédben teljesen eltűnik.

Nekem a 17. héten kezdett el nőni, de most, a 25. héten, ha egy bővebb szabású pulcsit veszek fel, van aki még mindig nem látja rajtam.

2008. okt. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

remélem én is, hogy nem árt, mert én majdnem minden este hülyeségeket álmodok!

a hasad majd nő, élvezd ki, amíg nem túl nagy, mert akkor már nehéz lesz feküdni, cipőt bekötni, stb!

:)

22 hetes km

2010. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!