Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek, ha a dokitokról...

Mit tennétek, ha a dokitokról rosszakat hallanátok néhány helyről, de te viszont megvagy elégedve idáig vele?

Figyelt kérdés
Napok kérdése és nála szülök, semmi gondom bajom nincs idáig vele, váltani most nem is szeretnék az utolsó pillanatokban, meg nincs is miért részemről. Csak az ember fülébe bogarat ültetnek ha ilyeneket hall, olvas. Konkrétumot senki sehol nem mondott, vagy írt, csakhogy Ő ne legyen a dokim, meg hasonlók. Ilyenkor azért megfélemlítik az embert, legalábbis én megijedtem picit.
2009. aug. 26. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz ilyen kijelentésekkel. Főképp, hogy te teljesen meg vagy vele elégedve. Nem mindenkinek úgyanaz a dolog jó, mint Neked. Ha nálad minden OK akkor nincs baj! Ne törődj velük!
2009. aug. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos választás, de a nőgyógyász választás alapjaiban bizalmi kérdés. Nem fogsz olyan orvost találni akiről mindenkinek egyformán csak pozitív véleménye lenne. A történetek nagy részét csak másod harmad kézből lehet hallani, így az egész ügy megítélése is erősen kétséges.
2009. aug. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha bízol a szakértelmében, és nem volt eddig gond vele, akkor érdemes nála maradnod.

Általában az emberek panaszkodni többet szoktak, mint jókat írni másokról.

Amúgy az én dokimról is írnak rosszakat, de az alapján, ahogy megismertem, nála maradok. Remélem, jól döntöttem.

2009. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan nőgyógyászom van,hogy tiz emberből 9amikor meghallja hogy hozzá járok,a fejét fogja.Semmi gond nem volt vele,kihordtam,megszültem a gyereket,minden ok volt.
2009. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól is függ, hogy ki mit hall. Mivel te már a célegyenesben vagy és meg voltál vele elégedve, így szerintem kár ezen rágódnod. Az ilyen információknak még az elején van értelme, mikor az ember választja az orvosát. Pl. nekem Debrecenben a Kenézy kórházban Szikszai főorvos úrral volt nagyon rossz "ismerkedésem": 12 hetes UH-on közölte velem, hogy baj van a méhlepényemmel és nem lehet tudni meddig fogja tudni táplálni a babám. Pokoli órákat éltünk át a párommal, mivel az első terhességem már missed ab-al végződött. Aztán kiderült, hogy a világon semmi baj nincs, amit ő írt a papíromra gyanúnak (szerencsére a Klinikán újra megultrahangoztak), akkora baromság volt, hogy csak na. Az ő gyanúja esetén nem is lehetett volna élő embrióm. Azóta megszületett a teljesen egészséges kisfiam! Bele sem gondolok mi lett volna ha nem csinálnak a Klinikán kontroll ultrahangot... Ezért mondom, hogy nem mindegy mit hall az ember, bár az is igaz, hogy olyan nincs, hogy egy dokiról mindenki csak áradozzon!!!


Boldog babavárást kívánok!

2009. aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

szia.

mikor én kórházban vagyok a szobatársaim, (mindig más gye), állandóan az én orvosomat fikázzák (bocsi).

pont olyanok, akiknek nincs fogadott orvosuk, vagy a sajátjuk éppen lelép szülésük előtt és átpasszolja őt másik orvoshoz meg ilyenek.

Velem az orvosom teljesen normális, mégha nem is tudok neki pénzt adni, csak mondjuk köv alkalommal.Elintézi h ne feküdjek fölöslegesen a kórházban(pl csak magneb6ot szedni).

Senkinek semmi köze ahhoz h én kire bízom rá magam és kiben bízok, mi rengeteget köszönhetünk a dokimnak, úgyhogy én magasaról lesz..rom az ilyen emberek véleményét.

Saját tapasztalatuk van biztos h miért ne legyen a TE dokid...

Valami oka csak van h te is kitartottál mellette idáig nem?

Fú, neharagudj, de engem nagyon feltudnak húzni az ilyenek, én is fekszek be talán pénteken, de biztos majd megy az okoskodás meg a pletykálkodás...

2009. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!