Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés amikor keményedik...

Milyen érzés amikor keményedik a has?

Figyelt kérdés
Mihez hasonlítható?
2010. máj. 23. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem igazán lehet hasonlítani máshoz. Észre fogod venni az tuti. Bekeményedik az egész, érezni, nekem még látni is lehetett.
2010. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a hátadra fekszel, akkor keményen kiemelkedik, vagy az egész, vagy egy része.
2010. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! nekem olyan érzés szokott, lenni mintha hirtelen lenne egy 2 kilós súly a hasamban ami húzza lefelé, például ha sokat ácsorgok, akkor egy idő után látom, hogy a pólóm fentebb csúszik a hasamon és olyankor már kemény az egész, nagyon kellemetlen érzés és olyan nehezen múlik el legalábbis nálam, és feszítő érzés is szokott társulni hozzá.

20h km

2010. máj. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok!

15 hetes várandós vagyok ikrekkel, első terhesség. Még csak 15. hét de már kb 6 hónaposnak nézek ki. :) Tőlem is mindig kérdezik keményedik e a hasam, de fogalmam sincs milyen érzés amikor keményedik. Úgyhogy én is inkabb kérdeznék..

Gyakran hosszú ülés után (irodai ülőmunka) az egész hasamon úgy érzem mintha szűk szoros ruhában lennék, pedig nem. Ez lehet az? (Dokinak említettem terhesgondozáson, megvizsgált, azt mondta semmi problémát nem lát/ érez, szedjek több magnéziumot.)

Illetve ma este olajoztam pocakom és mintha egy kb 5cm-es csomó lenne egyik oldalt az alhasamban nagyon lent. Csak tapintásra érzem, semmi görcs, semmi húzódás, semmi kellemetlen érzés. Esetleg ez lehet az?

Azért annak örülök h nem én vagyok az egyetlen akinek nem annyira egyértelmű h milyen is amikor keményedik a pocak... :)

2023. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!