Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egesz nap fajdogal a hasam...

Egesz nap fajdogal a hasam ilyen midjart megjon erzes szeruen fajdogal, melette neha be is kemenyedik a hasam, mitol lehet, lehet ez a szules elojele? 38+4 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Volt akinek igy indult a szules?
2011. ápr. 9. 14:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Es az elmult 2 napban nagyon lelassul a babam is, nem mozog annyit es nem olyan erosen, csak ilyen kisebb mozdulatokat erzek.
2011. ápr. 9. 14:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Jóslófájások, ma is szülhetsz, de napokat is ellehetsz még így.
2011. ápr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem sokára a kezedben foghatod már a babádat nekem 8 nappal szülés előtt kezdet el belassulni a babám:)Bár mensi szerű fájdalmaim csak a vajúdás beindulása előtt kezdtek lenni.
2011. ápr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is egész nap így fájt a hasam...éjfélkor már annyira,hogy nem bírtam tovább,irány a kórház,ahol rögtön nyákdugó és magzatvíz is elment.2 órán belül(tervezett császárral)megszületett a csöppségem:)szurkolok:)
2011. ápr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!