Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés az, amikor...

Milyen érzés az, amikor keményedik a has, és mikortól lehet érezni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egész méhed bekeményedik, de nem fáj. Hogy milyen érzés... nem lehet elmondani, mert igazán nem hasonlít semmire. Hogy mikortól érezhető, nagyon személyfüggő. Van, aki csupán az utolsó hetekben érzi, más meg már félidősen.
2010. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat erezni az telleg egyenfuggo, de eleg latvanyos. Szabaly szerint olyan kemeny lesz a hasad mint egy dob.
2010. máj. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a másodikkal vagyok 15. hétben és csodálkoznak rajtam mert én még sosem éreztem ilyet. Kérdezgetem én is sokaktól hogy milyen de nem tudják igazán elmagyarázni.
2010. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is éreztem nagyon korán. Kb. mikor elkezdett a baba mozogni, ami szintén korán volt. Van amikor a baba feszit be és attól érezni, de van amikor spontán az egész has. Kicsit kellemetlen. Tudni fogod.

33 km

2010. máj. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!